Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Medicīnas tūrisms

Medicīnas tūrisms

Viss pakalpojumu spektrs

Medicīnas tūrismsSky Dream Clinic pakalpojumu spektrs nosedz it visas stomatoloģijas nozares: zobu ārstēšana, ķirurģija un implantācija, protezēšana un estētiskā restaurācija, endodontija (zobu ārstēšana zem mikroskopa) un ortodontija (sakodiena korekcija ar breketēm vai kapēm), smaganu slimību ārstēšana (periodontologa pakalpojumi), zobu balināšana ar dažādām metodēm, higiēna, bērnu zobārstniecība, kā arī sedācija ar smieklu gāzi, kas jutīgiem pacientiem krietni palīdz mazināt trauksmes sajūtu.

Integrēta ārstēšanas pieeja

Medicīnas tūrisms

Sky Dream Clinic neapšaubāma priekšrocība ir integrēta pieeja pacientu ārstēšanā, kas nozīmē, ka visi klīnikas augsti specializētie zobārsti strādā vienotā komandā. Pateicoties tam, jūs taupāt savu laiku un nervus, jo nav patstāvīgi jāmeklē iespēja pierakstīties pie vajadzīgajiem speciālistiem, kas parasti ir pieejami dažādās klīnikās un medicīnas centros. Vēl viena svarīga Sky Dream Clinic priekšrocība ir sava digitālā zobārstniecības laboratorija, kurā tiek izgatavoti venīri, kroņi, dažādas kapes, ķirurģiskie gidi. Tas ļauj ārstējošajam ārstam nepastarpināti kontrolēt laboratorijas izstrādājumu kvalitāti, kā arī ievērojami samazina protezēšanas laiku un pacienta apmeklējumu skaitu pie zobārsta. Šāda uzmanīga attieksme pret pacienta veselību ļauj klīnikā veiksmīgi veikt 20,000 zobārstniecības manipulāciju gadā.

Vispārējā anestēzija

Savukārt klīnikas filiālē Mārupē ir pieejama medikamentozā sedācija, kas ļaus veikt sarežģītākas un ilgākas ķirurģiskās manipulācijas. Vairāk info skatīt šeit: https://rb.gy/vkcjee

Izbraukuma konsultācijas

Sky Dream Clinic ir iesaistījusies Latvijas veselības tūrisma klasterī https://healthtravellatvia.lv/jaunumi/, kas piesaista ārvalstu pacientus, kā arī ārvalstīs mītošos latviešus. Piemēram, klīnika rīko izbraukuma konsultācijas uz konkrētu valsti, lai tur mūsu tautieši varētu konsultēties pie viena no Sky Dream Clinic profesionāļa. Nākamā izbraukuma grafiks savlaicīgi tiek publicēts klīnikas sadaļā Jaunumi: https://rb.gy/sj06t1

Dental Check – Up zobu diagnostika 1h laikā!

Pirms jebkādas ārstēšanas uzsākšanas ir jāiziet konsultācija – kompleksa mutes dobuma izmeklēšana, kas ietver šādus pakalpojumus:

  • zobārsta konsultācija;
  • detalizēta mutes dobuma apskate;
  • fotofiksācija;
  • abu žokļu 3D datortomogrāfija;
  • ārstēšanas plāna sastādīšana;
  • atbildes uz jautājumiem.

Medicīnas tūrisms

Jūs iegūsiet pilnīgu izpratni un zināšanas par sava mutes dobuma stāvokļa reālo klīnisko ainu, ieskaitot visas slēptās problēmas ar sekojošu ārsta slēdzienu un individuāliem ieteikumiem par turpmāko ārstēšanu un/vai profilaksi. Mēs pielāgojamies jūsu ceļojuma grafikam un varēsim jums piedāvāt ērtu un pārdomātu pierakstu pie nepieciešamiem speciālistiem. Zvanot vai rakstot, lūdzu atzīmējiet, ka jūs esat medicīnas tūrisma pacients, tad mēs varēsim piedāvāt jums īpašu pieraksta grafiku.

Online konsultācija

Ir iespēja pieteikties arī uz online konsultāciju (cena 94.90 EUR), tikai ir jābūt pieejamam 3D uzņēmumam, kas ir jānosūta ārstam uz e.pastu info@skydream.lv, lai ārsts iepazītos ar pacienta klīnisko ainu.

Sky Dream Clinic pacientu atsauksmes: https://t.ly/6klYR

Klīnikas cenas: https://rb.gy/1wf0gj

Pieraksties vizītei sev ērtā laikā jau tagad – aizpildi pieraksta formu, raksti uz e-pasta adresi info@skydream.lv, vai arī zvani uz telefona numuru +371 20012559 (Rīgas filiāle) vai +371 27260101 (Mārupes filiāle)!