Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 9:00-19:00
Se. - Sv.: Brīvdiena

Zobu higiēna

Zobu higiēna

Profesionālā mutes dobuma higiēna

Kā liecina pētījumi, cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz kariesu un parodontozi, nepietiek ar vienu zobu tīrīšanu no rīta un vakarā! Zobu un parodonta veselības nodrošināšanai ir nepieciešama profesionāla mutes dobuma higiēna.

Profesionāla zobu tīrīšana ir ieteicama kariesa un parodontīta profilakses nolūkos, kā arī lai novērstu sliktu elpu, smaganu asiņošanu un likvidētu zobu aplikumu. Profesionāla zobu tīrīšana veicama pirms terapeitiskām, ortopēdiskām, ķirurģiskām un ortodontiskām manipulācijām.

Pie mums zobakmens un mīkstā aplikuma noņemšana tiek veikta ar absolūti drošu jaunākās paaudzes aparāta palīdzību. Šāda veida mutes dobuma un zobu higiēna ir nesāpīga, tā nebojā zobu emalju, plombas un protēzes. Procedūras laikā zobi tiek pulēti līdz mirdzuma iegūšanai, pēc tam pārklāti ar fluoru saturošiem preparātiem, kuri tiek izvēlēti individuāli, atkarībā no klīniskā gadījuma.

Profesionāla mutes dobuma higiēna ir vesels manipulāciju komplekss, kas vērsts uz visu mutes dobuma veselības uzturēšanu.

Zobu tīrīšana ar ultraskaņu

Ar ultraskaņas palīdzību tiek noņemti cietais zobu aplikums, respektīvi, zobakmens. Ultraskaņas aparāts ļoti efektīvi noņem ne tikai virssmaganu, bet arī zemsmaganu aplikumu, kas ir ievērojami bīstamāks, jo tieši tas veicina nopietnas mutes dobuma saslimšanas.

Pulēšana

Ar speciālu pastas palīdzību tiek veikta zobu virsmas pulēšana, lai novērstu aplikuma uzkrāšanos. Pulēšanas pasta vienmēr satur kalciju vai fluoru.

Remineralizējoša terapija

Pēc profesionālas zobu higiēnas var tikt veikta remineralizējoša terapija. Šajā nolūkā tiek izmantotas dažādas fluoru saturošās aplikācijas kariesa profilaksei un ārstēšanai.

Profesionāla zobu tīrīšana, noņemot zobakmeni, kavē zobu aplikuma veidošanos. Tas savukārt novērš hronisku iekaisuma procesu, kurš neizbēgami noslēdzas ar zoba zaudējumu.

Zobu tīrīšanas procedūra ilgst no 30 minūtēm līdz 1,5 stundai.

Individuālā konsultācija

Mūsu klīnikā pēc zobu tīrīšanas higiēnists Jums sīki pastāstīs, kā pareizi rūpēties par zobiem, kā minimizēt zobu aplikuma, kariesa un citu stomatoloģisku saslimšanu veidošanos. Speciāli Jums tiks piemeklēti mutes dobuma higiēnas līdzekļi, kas ietver zobu pastu, zobu birstīti (manuālu, elektrisku vai ultraskaņas), zobu diegus, mēles tīrītāju, kas ļaus uzturēt skaistu smaidu ideālā stāvoklī.

Mūsu speciālisti