Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Zobu raušana

Zobu raušana

Kad zobs ir jāizrauj?

ZOBU RAUŠANAPastāv virkne zobu un žokļu sistēmas slimību, kuru tālākā terapeitiskā ārstēšana nav lietderīga vai pat ir pilnīgi neiespējama. Pie šādām slimībām jāpieskaita nozīmīgi kariozi bojājumi, periodontīts (zobu saknēm pieguļošo audu iekaisums), plaisas saknēs, zoba mehāniskas traumas. Visos uzskaitītajos gadījumos, ja nav iespēja atjaunot zobu ar balstu uz personīgo sakni, ieteicama būs ekstrakcija ar sekojošu implantāciju un protezēšanu.

Modernās tehnoloģijas ļauj veikt zoba ekstrakcijas operāciju nesāpīgi, savukārt kā atjaunojošo metodi pielietot zobu implantāciju.

 

Gudrības zoba ekstrakcija

SKY DREAM CLINIC zobārsti var bez sāpēm izraut gudrības zobu, izmantojot vispilnīgākās tehnoloģijas. Gudrības zoba saknes ekstrakcija notiek pilnīgi bez sāpēm pacientam, tā kā tiek izmantota kvalitatīva anestēzija ar mūsdienīgiem pretsāpju preparātiem. Kad zobs jau ir izrauts, smagana tiek aizšūta ar ķirurģiskiem diegiem, lai apturētu asiņošanu un samazinātu infekcijas iekļūšanas iedobē risku. Nākamās 15 minūtes ieteicams pielikt ledu vaigam, kura pusē ir izrauts gudrības zobs.