Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 9:00-19:00
Se. - Sv.: Brīvdiena

Zobu ārstēšana

Zobu ārstēšana

Saziņas sākumā mēs vienmēr pievēršam uzmanību saruna biedra zobu stāvoklim, turklāt pirmais iespaids lielā mērā ir atkarīgs no smaida. Un tas, cik svarīgs smaids ir personīgās dzīves veidošanā, ir pilnīgi neapšaubāma patiesība! Ne velti senatnē pēc zobu stāvokļa novērtēja cilvēka veselību, viņa izturību un spēju būt par dzimtas turpinātāju.

Mūsdienās būtībā nekas nav mainījies. Zobi joprojām ir saistīti ar visu organismu un kalpo par savdabīgu cilvēka veselības barometru. Savukārt nepareiza zobu kopšana var provocēt neskaitāmu saslimšanu attīstību, kuras pirmajā acumirklī šķietami vispār nav saistītas ar mutes dobumu.

Mutes dobuma slimības var kļūt par nopietnu organisma saslimšanu iemeslu, kā arī ietekmēt cilvēka vispārējo imunitāti un dzīves tonusu.

Sajūtiet atšķirību

Mūsdienu stomatoloģiskās tehnoloģijas un materiāli ļauj ne tikai izvairīties no neizbēgamiem estētiskiem defektiem, kādus agrāk radīja izmantojamo materiālu nepilnības, bet arī no kļūdām, kuras pieļāvusi pati daba. Tam nepieciešama pietiekami liela meistarība un iemaņas, kas mūsdienu zobārstu ļauj salīdzināt ar skulptoru, topogrāfu un optiķi. Nākas ārstēt zobus, ņemot vērā blakus esošo zobu izvietojuma īpatnības, to krāsas izmaiņa dažādos apgaismojumos un daudzus citus faktorus. Zobu restaurācijas un rekonstrukcijas metodes, kuras izmanto mūsu klīnikas ārsti, nodrošina estētiski pilnīgu un ilglaicīgu efektu. Gaismā cietējošu kompozītu materiālu meistarīga izmantošana ļauj saudzējošā veidā atjaunot sagrautā zona anatomisko formu un krāsu, neķeroties pie protezēšanas, kā arī ļauj rekonstruēt zobu rindas, pat ja ortodontiska ārstēšana ir neiespējama.

Zobu plombēšana

Tā ir restaurācijas procedūra, kas ļauj atjaunot zobu estētiskos un funkcionālos parametrus. Mūsdienās pret plombēšanas materiālu kvalitāti un īpašībām izvirza augstas prasības. Plombām ir jābūt izturīgām, estētiskām un noturīgām. Mēs izmantojam tikai augsti kvalitatīvu, pasaules vadošo ražotāju oriģinālo produkciju. Mūsdienu plombas pēc krāsas un faktūras ir pilnīgi identiskas pacienta personīgai zobu emaljai. Tas ļauj veiksmīgi plombēt arī vestibulārās (frontālās) virsmas. Mēs ievērojam saprātīgu cenu politiku, pakalpojumu cena ir pieejama plašam pacientu lokam. Pateicoties atsāpināšanas preparātiem, procedūra ir pacientiem nesāpīga, tā nerada praktiski nekādu diskomfortu. Mēs esam vienmēr gandarīti, ja mūsu pacients ir apmierināts ar ārstēšanas rezultātu!

Zobu kopšanas noteikumi

Tā kā zobu veselība ir atkarīga no visa organisma stāvokļa, tad ir ļoti svarīgi ar pareizas zobu un visa mutes dobuma kopšanas palīdzību nepieļaut tādu saslimšanu rašanos, kas varētu būtiski pasliktināt mūsu dzīves kvalitāti. Lai izvairītos no mutes dobuma saslimšanām un līdz ar to arī citu orgānu slimībām, nevajadzēt aizmirst par ikdienas profilaksi:

  • Tīriet zobus ne mazāk kā divas reizes dienā.
  • Izvēlieties kvalitatīvu zobu pastu: kariesa profilakses nolūkos zobu pastai ir jāsatur fluora savienojumi, bet smaganu slimību ārstēšanai un novēršanai – pretiekaisuma vielas.
  • Papildus mutes skalošanas līdzekļa izmantošana pēc zobu tīrīšanas palīdzēs likvidēt baktērijas grūti aizsniedzamās vietās, no vaigu un mēles virsmas, kā arī ilgāk saglabāt elpas svaigumu.
  • Regulāri apmeklējiet stomatologu, lai veiktu profesionālu zonu tīrīšanu un mutes dobuma apskati.
  • Katru dienu izmantojiet zobu diegu, lai noņemtu aplikumu starp zobiem un gar smaganu līniju.

Mūsu speciālisti