Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se.: 10:00-16:00
Sv.: Brīvdiena

Ortodontija bez breketēm

Ortodontija bez breketēm

Caurspīdīgas kapes AIRNIVOL

Caurspīdīgas kapes AIRNIVOL

Sakodiena labošana un zobu izlīdzināšana bez breketēm. Kļūt par apburoša smaida īpašnieku jums palīdzēs caurspīdīgas kapes.

Caurspīdīga alternatīva breketēm

Atšķirībā no brekešu sistēmas par jūsu ortodontisko ārstēšanu zināsiet tikai jūs pats. Kapes izgatavotas no speciāla caurspīdīga materiāla, kura īpašībām pateicoties, tās blīvi piekļaujas zobiem un ir pilnīgi neredzamas sarunas laikā, smaidot vai pat fotogrāfijās.

Nemanāma un komfortabla zobu izlīdzināšana

AIRNIVOL ir inovatīva sakodiena labošanas un zobu rindas izlīdzināšanas sistēma, izmantojot individuālas caurspīdīgas kapes. Šī sistēma ir izstrādāta NIVOL laboratorijā Itālijā ciešā zinātniskā sadarbībā ar Pizas universitāti. AIRNIVOL kapes ir nemanāmi uz zobiem, tie ir komfortabli valkāšanā un nebojā zobu emalju.

Kā kapes darbojas?

Mūsu zobārsts izsniegs nepieciešamās kapes, kas būs jāmaina apmēram reizi divās nedēļās. Pateicoties 3-D vizualizācijai, varat iepazīties ar dažādiem ārstēšanas posmiem, jau sākotnēji redzot gala rezultātu. Tieši tāpēc AIRNIVOL ir piemērotākais risinājums, lai iegūtu savu vēlamo smaidu.

Caurspīdīgās, īpaši jums pielāgotās AIRNIVOL kapes tiek izgatavotas atbilstoši jūsu zobu nospiedumam, pakāpeniski tos iztaisnojot, līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts.

Vairāk informācijas par AIRNIVOL lasiet šeit.