Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Ortodontija ar breketēm

Ortodontija ar breketēm

Skaists žilbinošs smaids!

Ortodontija ar breketēm

Tas ir tiks svarīgi mūsdienu pasaulē gan darbā, gan arī privātajā dzīvē! Mūsdienu ortodontiskā ārstēšana var dāvāt jums šādu smaidu jebkurā vecumā, ļaujot saglabāt jūsu zobu veselību uz ilgu laiku un novērst daudzas saslimšanas (nepareiza sakodiena sekas). Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai atrisinātu jūsu problēmas augstā profesionālā līmenī maksimāli nemanāmi apkārtējiem, turklāt ātri un nesāpīgi

Konsultācijas laikā mūsu speciālists precīzi atbildēs uz jūsu jautājumu: kā var padarīt jūsu smaidu nevainojamu, jo mēs izmantojam visas jaunākās pasaules tehnoloģijas ortodontijā.

 

Vai var izlīdzināt zobus bez breketēm?

Var, piemēram, izmantojot zobu kapes (ORDOLINE). Noteikt optimālo zobu izlīdzināšanas paņēmienu konkrētā situācijā var mūsu ārsts ortodonts.

Vērts zināt!

Caurspīdīgas kapes ORDOLINE

Inovatīvās tehnoloģijas klīnikā SKY DREAM CLINIC padara iespējamu zobu izlīdzināšanu praktiski jebkurā vecumā. Atšķirība ir tikai tāda, ka bērnībā ārstēšana norit ātrāk un vieglāk, turklāt agrīna vēršanās pie speciālista paaugstina iespēju, ka tiks novērsta nepareiza sakodiena veidošanās un šķībi izaugušu zobu iespēja.

Pateicoties brekešu sistēmu daudzveidībai, ārstēšana norit komfortabli jebkura vecuma pacientiem.