Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se.: 10:00-16:00
Sv.: Brīvdiena

Mūsu speciālisti

Dr. Dmitrijs Papsujevičs

Virsārsts, protēzists/ implantologs, ķirurgs

Dr. Dmitrijs Papsujevičs zobārstniecības klīnikas Sky Dream Clinic virsārsts, protēzists/ implantologs, ķirurgs.

Augsti kvalificēts speciālists, daudzpusīgi izglītots cilvēks, kurš veiksmīgi apvieno ārstniecisko un organizatorisko darbu, īsts savas jomas profesionālis. Darbības sfēra: ķirurģiskā stomatoloģija, arī implantoloģija. Darba pieredze ļauj saskatīt pacienta mutes dobuma veselības problēmas kompleksi, rast sarežģītu klīnisko situāciju risinājuma ceļus.

Pastāvīgi paaugstina savu profesionālo līmeni. Pilnībā pārvalda zobu estētiskās restaurācijas un protezēšanas mūsdienu metodes. Teicami veic sarežģītu sakņu kanālu ārstēšanu. Ir liela klīniskā pieredze, izteikta rūpība, precizitāte un uzmanība pret sīkumiem, pārvalda mūsdienu ārstēšanas principus, kas ļauj sasniegt lielisku rezultātu.

„Mūsu smaids ir veiksmīgas un produktīvas saskarsmes obligāts atribūts, un stipri zobi – visa mūsu organisma veselības ķīla. Tieši tāpēc klīnika Sky Dream Clinic sniedz visdaudzveidīgākos zobārstniecības pakalpojumus, sākot ar konsultāciju un beidzot ar sarežģītu protēžu ielikšanu.”

/Dr. Dmitrijs Papsujevičs/

Mācību iestāde: Rīgas Paula Stradiņa universitāte.

Dr. Marija Kiliarska

Ārsts - diagnostiķis

Dr. Marija Kiliarska zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par ārstu-diagnostiķi.

Dr.Marija Kiliarska ir no Ukrainas. Mūsu klīnikā Dr.Kiliarska piedāvā unikālu pakalpojumu zobārstniecības nozarē Latvijā. Vispirms visi pacienti, kuri pierakstās uz jebkurām zobārstniecības manipulācijām pie Sky Dream Clinic zinošiem speciālistiem, saņem Dr.Kiliarskas konsultāciju. Šajā konsultācijā ietilpst detalizēta mutes dobuma apskate, fotofiksācija, abu žokļu 3D datortomogrāfija, ārstēšanas plāna sastādīšana, atbildes uz pacienta jautājumiem. Jo daudzas mutes dobuma problēmas, kuras sev novērojat, visbiežāk atrisināmas tikai kompleksi. Tāpēc piedāvājam netērēt laiku, bet iegūt vispilnīgāko un saprotamāko konsultāciju – diagnostiku tikai 1 vizītes laikā (60 minūtes).

Dr. Marija runā krievu un angļu valodā, un konsultācijas laikā ir pieejams zobārsta asistents, kas nepieciešamības gadījumā visu nepieciešamo informāciju iztulkos latviešu valodā.

“Jūs iegūsiet pilnīgu izpratni un zināšanas par savas mutes dobuma stāvokļa reālo klīnisko ainu, ieskaitot visas slēptās problēmas ar sekojošu ārsta slēdzienu un individuāliem ieteikumiem par turpmāko ārstēšanu vai profilaki.”

/Dr.Marija Kiliarska/

Mācību iestāde: Harkovas nacionālā medicīnas universitāte

Dr. Renāte Vēvere

Protēziste, terapeite

Dr. Renāte Vēvere zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par protēzisti un terapeiti.

Uzmanīga un iejūtīga ārste. Daudz laika velta kvalifikācijas paaugstināšanai. Semināru un meistarklašu stomatologiem apmeklēšana palīdz lieliski orientēties mūsdienu sasniegumos stomatoloģijā, izmantot savā praksē progresīvākās metodikas un stomatoloģijas materiālus.

Piemīt lieliskas darba spējas, ir uzmanīga pret pacientiem un viņu problēmām. Pret saviem pienākumiem izturas ar lielu atbildības sajūtu. Izpilda savu darbu teicamā līmenī. Ir dzīvespriecīga, disciplinēta, ar labām spriešanas spējām apveltīta darbiniece.

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte

Dr. Jūlija Andrejeva

Bērnu zobārste

Dr.Jūlija Andrejeva zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par bērnu zobārsti.

Lieliskas prasmes zobu ārstēšanā bērniem, jo tas ir galvenais Dr.Jūlijas Andrejevas darba profils. Pastāvīgi paaugstina savas darba prasmes, apmeklējot seminārus un lekcijas stomatoloģijā, kas savukārt palīdz sasniegt teicamus rezultātus zobu ārstēšanā.

“Mūsu ārsti palīdzēs bērnam rotaļas formā pielāgoties videi, parādīs, ka ārstēšana ne vienmēr ir sāpīga un nepatīkama, viņi radīs pareizas asociācijas ar ārsta tēlu (zobārsts ir draugs) un ārstēšanas procesu, pastāstīs, kā izvēlēties suku un pastu, kādi pārtikas produkti ir labi un slikti piena zobiem, un vēl daudz citu.”

/Dr.Jūlija Andrejeva/

Mācību iestāde: Baltkrievijas valsts medicīnas universitāte (БГМУ) Minskā

Dr. Līga Ancāne

Terapeite, bērnu zobārste

Dr. Līga Ancāne zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par terapeiti, bērnu zobārsti.

Atsaucīga, smaidīga un sava darba profesionāle, tā Līgu mēdz raksturot mūsu pacienti. Veiksmīgi tiek galā ar sarežģītiem ārstēšanas gadījumiem. Regulāri apmeklē seminārus un kvalifikācijas paaugstinošos kursus. Līga ir saviem pacientiem vairakkārt norādījusi, ka parādoties akūtām sāpēm, nekavējoties jādodas pie zobārsta. Tikai speciālists var saprast sāpju iemeslu un izārstēt slimo zobu. Lai saprastu, kas notiek ar zobu, ārsts noteikti nozīmēs rentgenu. Ja sāpes ir sākušās vēlu naktī vai brīvdienās, var izmantot zobu sāpju mazināšanas paņēmienus, taču nekādā gadījumā nevajadzētu atlikt vizīti pie stomatologa. Protams, Līgai ir lieliska pieredze, ārstējot bērnus. Mūsdienu bērnu stomatoloģijas galvenais virziens ir zobu saglabāšana. Tādēļ zobu ekstrakcija bērniem tiek veikta tikai galīgas nepieciešamības gadījumā, kad ir neiespējami tos saglabāt. Izņēmums ir piena zobi.

„Atkarībā no bērna bioritmiem, izvēlieties piemērotāko laiku vizītei, visbiežāk tā ir dienas pirmā puse. Ja bērns pamostas agri no rīta, nāciet pie ārsta agrāk. Ja Jūsu bērns vēl guļ dienā, tad nepierakstieties pie ārsta uz apskati pusdienlaikā, kad mazuļa spēki jau ir uz izsīkuma robežas un viņš kļūst kaprīzs.”

/Dr. Līga Ancāne/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte

Dr. Renāte Jasjukeviča

Terapeite un protēziste

Dr. Renāte Jasjukeviča zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par terapeiti un protēzisti.

Ārsts ar ilggadēju ārstēšanas pieredzi. Galvenie darba virzieni: sarežģīti iekaisuma gadījumi, terapija, zobu estētiskā atjaunošana un protezēšana. Kā arī sekmīgi tiek galā, ārstējot bērnus. Pastāvīgi paaugstina savu profesionālo līmeni, apmeklējot seminārus un kursus Latvijā un ārvalstīs. Nepieciešams atzīmēt, ka lieliski pārzina protezēšanas un estētiskās restaurācijas jaunākās metodes un inovācijas šajos stomatoloģijas virzienos.

Renāte saviem pacientiem, kuri nolēma uzlabot savu zobu estētiku, vienmēr paskaidro, ka vislabākais veids, kā tikt pie skaista smaida ir zobu venīri vai luminīri.

„Zobu venīri, tāpat kā luminīri ir paredzēti, lai atjaunotu smaida estētiku, padarītu zobu rindu līdzenu un mirdzošu. Tādēļ mazās protēzes būs piemērotas tiem, kuriem ir novērojamas emaljas krāsas izmaiņas (smēķēšanas, biežas tējas vai kafijas dzeršanas, dažādu zobu un organisma saslimšanu dēļ), uz emaljas ir plaisas vai nelieli robiņi, ir spraugas starp zobiem vai atsevišķiem zobiem ir nepareiza forma. Šajos gadījumos venīri un luminīri ļauj noslēpt redzamos trūkumus un atjaunot zobu rindas pievilcību. Ja arī Jūs vēlāties sev jaunu smaidu, tad es vienmēr ir gatava sniegt Jums savu profesionālo palīdzību!”

/Dr. Renāte Jasjukeviča/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte

Dr. Jeļena Pastere

Ortodontijas speciāliste, terapeite, ORDOLINE speciāliste

Dr. Jeļena Pastere zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par ortodontijas speciālisti, terapeiti.

Dr. Jeļena Pastere ir liela pieredze ortodontijā. Vairāk nekā 10 gadus nostrādāja par ortodontu Kipras vadošajā stomatoloģijas klīnikā. Izcilas prasmes ārstēšanā un augsta atbildības sajūta par paveikto darbu. Pastāvīgi apmeklē lekcijas un seminārus, lai paaugstinātu savu profesionalitāti.

“Ortodontiju ir pieņemts uzskatīt par estētiskās stomatoloģijas daļu. Tomēr šī stomatoloģijas virziena galvenais uzdevums ir saglabāt pacienta košļāšanas aparāta funkcionalitāti. Savlaicīga sakodiena izlabošana ļauj ne tikai padarīt smaidu pievilcīgu, bet arī saglabāt zobus, jo nepareizs sakodiens veicina smaganu un kaulaudu slimību attīstību, kā arī var kalpot par cēloni zobu zaudēšanai.”

/Dr. Jeļena Pastere /

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte; Sanktpēterburgas Medicīniskā akadēmija, ortodontijas nodaļa.

Dr. Diana Fedorkova

Terapeite

Dr. Diana Fedorkova zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par terapeiti.

Vienmēr cenšas maksimāli palīdzēt saviem pacientiem. Daudz laika velta savu profesionālo iemaņu paaugstināšanai, regulāri apmeklē stomatoloģijas konferences, seminārus un meistarklases.

“Ir vērts atcerēties, ja kariess tomēr ir attīstījies, svarīgi ārstēšanu uzsākt pēc iespējas ātrāk. Šobrīd ir pieejamas maksimāli saudzējošas metodikas, kas ļauj ārstēt zobus nesāpīgi un bez urbja lietošanas. Mūsdienu tehnoloģijas apvieno augstākās tehniskās iespējas, drošību un komfortu.”

/Dr. Diana Fedorkova/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte

Dr. Anna Petrova

Terapeite

Dr. Anna Petrova zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par terapeiti.

Dr.Anna Petrova ir no Ukrainas. Dr.Petrova lieliski un bez sāpēm ārstē un uzlabo zobu veselības stāvokli, izmantojot savā ārstēšanas arsenālā tikai modernāko zobārstniecības aparatūru un izmeklētus preparātus. Zobu sāpes bieži kalpo par signālu tam, ka patoloģiskais process ir jau aizgājis pietiekami tālu un ir jau sarežģījumi. Sāpju patvaļīga samazināšanās vai izzušana parasti neliecina par atveseļošanos, tieši pretēji var liecināt par to, ka slimība ir pārgājusi nākamajā stadijā. Zobu sāpes rodas nerva bojājuma dēļ, kas atrodas zobā vai tam apkārtesošajos audos. Dr.Petrova izdarīs visu, lai nepieļautu šādu situāciju, jo ir svarīgi savlaicīgi pierakstīties pie zobārsta, lai ar ārstēšanas palīdzību izvairītos no stiprām zobu sāpēm un zoba zaudēšanas.

Dr.Petrova runā krievu un angļu valodā, un ārstēšanas laikā ir pieejams zobārsta asistents, kas nepieciešamības gadījumā visu vajadzīgo informāciju iztulkos latviešu valodā.

“Mūsdienu medicīna ir spējīga novērst jebkuru saslimšanu visbīstamākās sekas, jo īpaši gadījumos, kad runa ir par zobiem. Taču savlaicīgi nevēršoties pie ārsta ar kariesa problēmām, pēc kāda laika var saskarties ar tā radītiem sarežģījumiem.”

/Dr. Anna Petrova/

Mācību iestāde: Дніпровський державний медичний університет

Dr. Svetlana Kvjatkovska

Bērnu zobārste

Dr. Svetlana Kvjatkovska zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par terapeiti un bērnu zobārsti.

Ir liela darba pieredze ar bērniem, pārvalda visas mūsdienīgās piena un pastāvīgo zobu ārstēšanas metodes. Vienmēr atrod kopīgu valodu ar mazajiem pacientiem. Kompleksi pieiet ārstēšanai.

“Lieta tāda, ka pirmajās stadijās kariess norit bez simptomiem, bet pamanīt nelielu plankumiņu ar nepieredzējušu skatienu pašam ir samērā sarežģīti, turklāt kariess var veidoties arī uz sānu virsmām. Tāpēc neaizmirstam pierakstīties pie mūsu ārstiem uz konsultāciju.”

/Dr.Svetlana Kvjatkovska/

Mācību iestāde: Rīgas Stradiņa universitāte

Rita Mickēviča

Zobu higiēniste, ZOOM un zobu balināšanas ar lāzeru speciāliste

Rita Mickēviča zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par zobu higiēnistu.

Speciālists ar augstu atbildības sajūtu, vienmēr teicami tiek galā ar saviem pienākumiem. Izvirza augstas prasības sev un apkārtējiem. Labvēlīga, vienmēr gatava palīdzēt kolēģiem un pacientiem.

Liela darba pieredze stomatoloģijā. Sniedz konsultācijas par higiēnas līdzekļu izvēli mutes dobuma kopšanai, māca pareizi tīrīt zobus un lietot dažādus higiēnas palīglīdzekļus. Veic profesionālu zobu tīrīšanu pēc AirFlow metodes.

Rita arī vēlas norādīt, ka neviena, pat ne vislabākā zobu pasta un birstīte nedos nekādu rezultātu, ja vienkārši stāvēs uz plauktiņa vannas istabā. Tikai regulāra zobu tīrīšana palīdz atbrīvoties no zobu aplikuma, neļaujot tam graut zobu veselību un skaistumu.

„Zobu aplikums ir porains veidojums, tāpēc tā struktūrā viegli iekļūst vienkāršie ogļhidrāti, ko mēs ēdam katru dienu. Piemēram, ja mēs pusdienas pārtraukumā apēdīsim saldu maizīti vai šokolādi, bet pēc tam košļājam „Orbit”, zobu aplikums tik un tā uzkrājas grūti aizsniedzamās vietās. Savukārt vakarā, kad tīrām zobus pirms miega, mēs parasti to nedarām pietiekami rūpīgi, jo esam jau noguruši un vēlamies doties gulēt.”

/Rita Mickēviča /

Ināra Karpova

Zobu higiēniste, ZOOM un zobu balināšanas ar lāzeru speciāliste

Ināra Karpova zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par zobu higiēnistu.

Liela darba pieredze stomatoloģijā. Labvēlīga, vienmēr gatava palīdzēt saviem kolēģiem un pacientiem. Izvirza augstas prasības savam darbam. Ināra vēlas arī atzīmēt, ka pastāv viedoklis, ka veselus zobus nav obligāti tīrīt katru dienu. Tā nav patiesība. Jau divas stundas pēc ēšanas uz zobiem sāk veidoties mīksts aplikums. Ja tas netiek noņemts 12 stundu laikā, tad aplikuma vietā sāk veidoties zobakmens – kaļķakmens nogulsnējumi. Zobakmens var radīt smaganu iekaisumu, palielināt zobu kustīgumu, kā arī kalpot par nepatīkama mutes aromāta iemeslu. Bez tam, protams, tas veicina arī kariesa attīstību.

„Vienkāršākais paņēmiens, kā saglabāt zobus un smaganas veselas visas dzīves garumā – neslinkot un regulāri (2 reizes dienā) tīrīt zobus, skalot muti ar speciāliem šķīdumiem, lietot zobu diegus. Mutes dobuma higiēna būs maksimāli efektīva, ja, izvēloties zobu pastu, zobu birsti un skalošanas šķīdumus, Jūs konsultēsieties ar savu zobārstu.”

/Ināra Karpova/

Inga Litinska

Zobu higiēniste, ZOOM un zobu balināšanas ar lāzeru speciāliste

Inga Litinska zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par zobu higiēnistu.

Draudzīga un saprotoša, ar prieku ir gatava palīdzēt saviem pacientiem. Sava aroda profesionāle. Veiksmīga pieredze darbā gan ar pieaugušajiem, gan ar bērniem. Mūsu ārstu neatņemamā palīdze.

„Pacienti mums uztic visdārgāko – savu veselību. Mums ir nozīmīgs katrs klients un mēs vienmēr cenšamies attaisnot viņa gaidas.”

/Inga Litinska/

Linda Lapiņa

Zobu higiēniste, ZOOM un zobu balināšanas ar lāzeru speciāliste

Linda Lapiņa zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par zobu higiēnistu.

Linda lieliska veic savu darbu, ir īsta profesionāle, jo pacienti ir vienmēr apmierināti pēc Lindas veiktajām procedūrām. Zobu higiēna un zobu balināšana palīdz atjaunot zobu dabisko gaišumu, padarot tos skaistus un veselus.

”Jūs varat balināt zobus jebkurā laikā, bet vispirms noteikti jākonsultējas ar speciālistu. Tikai viņš izvērtēs mutes dobuma veselības stāvokli un ieteiks savam pacientam labāko zobu balināšanas veidu.”

/Linda Lapiņa/

Anastasija Baranovska

Vecākā zobārstniecības māsa

Anastasija Baranovska klīnikā Sky Dream Clinic strādā par zobārstniecības māsu.

Vienmēr punktuāla un akurāta savā darbā. Ārsti ir apmierināti ar profesionāli padarīto darbu, bet pacienti par izrādītām rūpēm. Anastasija turpina paaugstināt savas zināšanas zobārstniecībā, apmeklējot apmācības seminārus un kursus, lai atbilstu visiem klīnikas Sky Dream Clinic augstajiem ārstēšanas standartiem.

„Es uzskatu, ka darbs zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic ir ļoti interesants un šeit es varu palīdzēt cilvēkiem atgūt viņiem pārliecību par sevi un droši smaidīt savai ģimenei un draugiem.”

/Anastasija Baranovska/

Krista Zīle

Zobārstniecības māsa

Krista Zīle klīnikā Sky Dream Clinic strādā par zobārstniecības māsu.

Veiksmīgi un godprātīgi izpilda savus darba pienākumus. Mūsu ārsti ir ļoti apmierināti ar Kristas darbu, savukārt pacienti novērtē Kristas labvēlīgumu. Krista ir arī smaidīga un sirsnīga kolēģe, kura spēj ar labu vārdu uzmundrināt gan savu kolēģi, gan Sky Dream Clinic pacientu.

„Es atnācu uz Sky Dream Clinic, lai varētu profesionāli un izcili veikt savu darbu. Šajā klīnikā ir visas iespējas, lai tas tiktu realizēts.”

/Krista Zīle/

Anželika Filipoviča

Medicīniskā māsa, zobārsta asistente

Anželika Filipoviča klīnikā Sky Dream Clinic strādā par medicīnisko māsu un zobārstniecības asistenti.

Izcili veic savus darba pienākumus. Ir atsaucīga un izpalīdzīga. Palīdz pacientiem pārvarēt bailes no gaidāmās zobārstniecības ārstēšanas, pasakot labus atbalsta vārdus, ka arī vienmēr smaidīga un dzīvespriecīgā omā!

„Mans darba mērķis ir sniegt labāko palīdzību, lai mūsu klīnikas pacienti būtu apmierināti un priecīgi par saņemto ārstēšanu!”

/Anželika Filipoviča/

Tatjana Fjodorova

Zobārsta asistente

Atbildīga un zinoša SKY DREAM CLINIC zobārsta asistente. Ar smaidu un draudzīgo attieksmi palīdz pacientiem pārvarēt bailes no ārstēšanas procesa, jo mūsu darbinieku mērķis ir viens, lai klīnikas pacienti būtu veseli un smaidīgi.

Jūlija Voitova

Zobārsta asistente

Centīga un laipna, individuāla pieeja katram pacientam. Ārsti ir apmierināti ar Jūlijas zināšanām un darba pieredzi, jo darbs ir paveikts vienmēr uz izcili.

Sindija Kudrjavceva

Zobārsta asistente

Katram pacientam ir individuāla pieeja. Neatņemama palīdze mūsu ārstiem.

Elīna Mailo

Zobārsta asistente

Pievērš uzmanību katrai ārstēšanai detaļai, jo vēlas, lai padarītais darbs būtu izcili paveikts.

Vlada Beļkoviča

Zobārsta asistente

Lieliskas zināšanas zobārstniecībā un laipna attieksme pret pacientiem, tāpēc Vlada ir teicams klīnikas darbinieks.

Arina Juraļeviča

Zobārsta asistente

Izprot darbu un spēj palīdzēt ne tikai ārstam veikt viņa darbu bez liekām reizēm, bet arī vienmēr ar smaidu nomierina pacientus, ja tiem paliek bail.

Linda Skoromko

Zobārsta asistente

Kolēģi uzskata, ka Linda atbildīgi veic savus darba pienākumus, bet pacienti pateicīgi par laipnu un draudzīgu Lindas attieksmi.

Dina Ābola

Administratore

Mūsu lieliskās administratores vienmēr ir gatavas atbildēt uz jūsu zvanu un pierakstīt jūs un jūsu tuviniekus uz pieņemšanu pie mūsu speciālistiem.

Zvaniet 20012559 un mēs jums palīdzēsim atgūt veselu un skaistu smaidu.

Liene Ozolniece - Pelēce

Administratore

Mūsu lieliskās administratores vienmēr ir gatavas atbildēt uz jūsu zvanu un pierakstīt jūs un jūsu tuviniekus uz pieņemšanu pie mūsu speciālistiem.

Zvaniet 20012559 un mēs jums palīdzēsim atgūt veselu un skaistu smaidu.

Airita Švāģere

Administratore

Mūsu lieliskās administratores vienmēr ir gatavas atbildēt uz jūsu zvanu un pierakstīt jūs un jūsu tuviniekus uz pieņemšanu pie mūsu speciālistiem.

Zvaniet 20012559 un mēs jums palīdzēsim atgūt veselu un skaistu smaidu.

Alisa Gellere

Administratore

Mūsu lieliskās administratores vienmēr ir gatavas atbildēt uz jūsu zvanu un pierakstīt jūs un jūsu tuviniekus uz pieņemšanu pie mūsu speciālistiem.

Zvaniet 20012559 un mēs jums palīdzēsim atgūt veselu un skaistu smaidu.

Jekaterina Jelovska

Administratore

Mūsu lieliskās administratores vienmēr ir gatavas atbildēt uz jūsu zvanu un pierakstīt jūs un jūsu tuviniekus uz pieņemšanu pie mūsu speciālistiem.

Zvaniet 20012559 un mēs jums palīdzēsim atgūt veselu un skaistu smaidu.