Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Estētiskā zobu restaurācija

Estētiskā zobu restaurācija

Izcils smaids

Izcils smaidsSKY DREAM CLNIC mākslinieciskā zobu restaurācija izlabo visus radušos trūkumus un pat novērš iedzimtus defektus. Mūsu klīnikā zobu restaurācija sākas ar diagnostiku, kuras gaitā tiek novērtēts zobu audu stāvoklis, dabiskā krāsa, ģeometriskā forma un citi rādītāji.

Zobu restaurācijas darbi ir līdzīgi arhitekta darbam, tie balstīti uz dziļu analīzi, uzdevumu lokalizāciju un precīzu aprēķinu.

 

Zobu restaurācijas veidi

Izcils smaids
  • Zobu restaurācija ar venīriem – tas ir visātrākais paņēmiens, kā zobiem ar bojātu ārējo slāni atjaunot ideālu ārējo izskatu.
  • Zaudētās zoba daļas atjaunošana, plombējot (tai skaitā aizvietojot nomelnējušās un metāla plombas) ar gaismā cietējošiem kompozītiem materiāliem.
  • Restaurācija ar zobu uzlikām – zobu mikroprotezēšanas veids. Vietās, kur kariess ir būtiski bojājis zobu un plomba vairs nespēj glābt stāvokli, tiek izmantotas individuāli izgatavotas zobu uzlikas no keramikas un kompozītu materiāliem.

Mums ir elastīga cenu politika. Individuālā lojalitātes programma katram pacientam.

 

Zobu venīri

Izcils smaids

Venīri ir smalkas keramikas plāksnītes, ar kuru palīdzību zobs tiek atjaunots un nostiprināts, kā arī tiek uzlabots tā ārējais izskats (forma un krāsa). Venīrs pēc būtības kļūs par zoba daļu. Kvalitatīvu venīru praktiski gandrīz neiespējami atšķirt no īstā zoba, tas izskatās ļoti dabiski un skaisti.

Vairāk informācijas par venīriem lasiet šeit.