Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Mūsu tehnoloģijas SKYDENTAL

Mūsu tehnoloģijas SKYDENTAL

Darbs zobārstniecības un estētiskās medicīnas klīnikā „Sky Dream Clinic” ir organizēts tā, lai nodrošinātu komfortablu un drošu ārstēšanu, ievērojot visaugstākos mūsdienu standartus. Ārsts un asistents strādā ar pacientu „četrrocīgi”, kas nodrošina maksimāli ātru un efektīvu jebkuru manipulāciju veikšanu. Ārstēšana klīnikā „Sky Dream Clinic” ir praktiski nesāpīga, jo tiek izmantota efektīva atsāpināšana ar teicamas anestēzijas palīdzību.

Mēs garantējam:

  • Visas manipulācijas veic augsti kvalificēti speciālisti.
  • Tiek izmantoti tikai pārbaudītu ražotāju dentālie implanti, kā STRAUMANN.
  • Tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli.
  • Labākā itāliešu zobārstniecības iekārta CASTELLINI.
  • Tiek nodrošināta sterilitāte.
  • Ir minimāls diskomforts procedūras laikā un pēc tās.
  • Ka arī mēs izmantojam digitālo rentgena aparātu, kas ir desmit reizes drošāks par parasto.

Mūsdienu stomatoloģija ir ne tikai kvalitatīva ārstēšana un stomatoloģiskais materiāls, bet arī patīkama saskarsme. Mūsu klīnikā ir izveidoti labvēlīgi un komfortabli apstākļi jebkura vecuma pacientiem. Gan mazie pacienti, gan pieaugušie cilvēki jūtas te mierīgi un mājīgi. Vēl viens no svarīgiem „Sky Dream Clinic” ārsta uzdevumiem – maksimāli precīza diagnostika un pareizas ārstēšanas metodes izvēle. Pierakstoties uz konsultāciju klīnikā „Sky Dream Clinic”, Jūs varēsiet saņemt detalizētu informāciju par sniedzamajiem pakalpojumiem un kvalificētu stomatoloģisko palīdzību.

Mēs nozīmēsim Jums ērtu vizītes laiku. Mūsu pakalpojumi Jums būs ne tikai efektīvi, bet arī pieņemami cenas ziņā. Mēs darīsim visu iespējamo, lai pēc klīnikas „Sky Dream Clinic” apmeklējuma Jums paliktu labs iespaids un, protams, sniegbalts smaids.

Mūsu speciālisti

Dalīties