Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Zobu protezēšana estētiskai restaurācijai

Zobu protezēšana estētiskai restaurācijai

Dzīves laikā zobi tiek pakļauti dažādām kaitīgām iedarbībām. Uz tiem parādās plaisas, nošķēlumi, emaljas defekti. Mūsu stomatoloģijas klīnika piedāvā estētisko restaurāciju, kura papildus vizuālajai pievilcībai, saglabā visa organisma veselību, nodrošina normālu gremošanu, pateicoties košļāšanas funkcijas atjaunošanai.

Pat nelieli bojājumi galu galā var novest līdz kariesam, paradontozei, viena vai vairāku zobu zaudēšanai. Savlaicīga sazināšanās ar speciālistu palīdzēs izvairīties no šādām sekām. Zobārsts izvēlēsies nepieciešamo procedūru, ieteiks ārējā izskata un funkcionalitātes atjaunošanas optimālākos veidus. Pat ekstrakcija īpaši sarežģītos gadījumos nav iemesls skumjām. Pastāv daudz iespēju atjaunot pievilcīgo smaidu.

Dažādas zobu atjaunošanas metodes

Zobārstniecības klīnikas ārsti saskaras ar dažādiem defektiem un bojājumiem: plaisām, nošķēlumiem triecienu vai kritienu rezultātā. Daudziem pacientiem ir ieradums grauzt riekstu cieto čaumalu. No sākuma nelielās plaisiņas nerada nepatīkamas izjūtas, tāpēc daži cilvēki kavējas ar vizīti pie ārsta.

Cietā virsma pati no sevis neaizaugs. Plaisas aiztur ēdiena daļiņas, radot labvēlīgu vidi, kur vairoties baktērijām. Pakāpeniski defekts palielinās, ļaujot mikroflorai iekļūt aizvien dziļāk, izraisot iekaisumu un kariesu. Cita problēma – zobu patoloģiskais nodilums, to atrašanās vietas iedzimta īpatnība, kuras dēļ tie ātrāk nodilst.

Atjaunošanas procedūra tiek veikta pēc rūpīgas ārstēšanas, izmantojot vienu no norādītajām metodēm:

  1. Plombēšana, uzaudzēšana izmantojot speciālus materiālus. Ļauj papildināt bojāto elementu līdz dabiskajam izmēram.
  2. Zobu kroņi. Labi piemēroti, kad zaudēta lielākā zoba daļa, taču saglabāta zoba sakne.
  3. Zobu implanti tiek izmantoti, ja zaudēts viss elements. Zoba saknes lomu uzņemas tapa no hipoalerģiska materiāla.
  4. Zobu protēzes, pilnīgi vai daļēji noņemamas. Izmanto, kad nav iespējams uzstādīt tapu, anatomisku vai finansiālu iemeslu dēļ.
  5. Lai izlīdzinātu zobu rindu tiek izmantotas, zobu plates, breketes. Tās uzstāda ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Lai izstrādātu individuālu atjaunošanas metodi, “Sky Dream Clinic” speciālisti veic apskati, sniedz rekomendācijas problēmas optimālai novēršanai. Sazinoties ar mums, Jūs atgriezīsiet skaistu smaidu un veselību.

Dalīties