Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Zobu higiēna – stomatoloģiskās klīnikas apmeklēšanas profilakse

Zobu higiēna – stomatoloģiskās klīnikas apmeklēšanas profilakse

Mutes dobuma veselība ir atkarīga no uztura, dzīves veida, iedzimtības un vēl simtiem faktoru, kuru vidū vissvarīgākais – zobu higiēna. Cilvēkiem, kuri regulāri lieto zobu suku, zobu diegu, starpzobu birstīti, irigatoru, stomatoloģiskās problēmas diagnosticē daudz retāk. Vēlaties samazināt ikgadējos tēriņus zobārsta apmeklējumiem līdz minimumam – regulārām profilaktiskās apskates izmaksām? Tad izvērtējiet pieeju sava organisma aprūpei, tas nav grūti.

Mutes dobuma profilaktiskās aprūpes noteikumi

Pirms dot padomus, atzīmēsim – profilakse nav zāles. Kad zobu sāpes jau ir, par vēlu intensīvi tīrīt un skalot muti. Atklājot jebkuras problēmas – no anomāla jūtīguma līdz asām sāpēm – steidzami jāmeklē zobārstniecība Rīgā un jāpierakstās uz vizīti. Tači, lai nekas tamlīdzīgs nenotiktu, nepieciešama pareiza zobu higiēna.

Novērst kariesa, parodontozes attīstību, kā arī palēnināt zobu emaljas bojāšanos un smaganu recesiju, palīdzēs:

  1. Ikdienas zobu tīrīšana no rītiem un pirms gulētiešanas.
  2. Skalošana ar specializētu sastāvu vai kliņģerīšu tinktūras šķīdumu (tējkarote uz pusglāzi vārīta ūdens istabas temperatūrā) pēc katras pārtikas uzņemšanas reizes.
  3. Starpzobu tīrīšana ar speciālu diegu, birstīti, irigatoru ne retāk, kā 1 reizi 2-3 dienās.
  4. Pietiekama daudzuma vitamīnu un mikroelementu uzņemšana, it īpaši kalcija.

Kā redzat, nav nekas sarežģīts, visa aprūpe aizņem gada laikā burtiski 3-4 stundas. Labākai efektivitātei, vēlams divas reizes gadā atrast pusstundu zobārsta apmeklējumam. Ārsts pārbaudīs zobu stāvokli, sniegs rekomendācijas, ieraudzīs vismazāko problēmu, veiks profesionālu tīrīšanu, noņems zobakmeni.

Mūsu zobārstniecība Rīgā nodarbina terapeitus, ķirurgus, ortodontus, zobu rindas estētiskās korekcijas speciālistus. Šie ārsti praktizē kompleksu pieeju ārstēšanai, kurā ietilpst mūsdienīgu preparātu, iekārtu, laboratorijas izmeklējumu un datorpētījumu izmantošana. Aicinām Jūs pierakstīties uz pieņemšanu pie speciālistiem, zobu un smaganu ārstēšanai un profilaksei. Detalizētāku informāciju saņemsiet pie administratora vai pa tālruni.

Dalīties