Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Zobu implantācija – ātra nesāpīga procedūra ar beztermiņa efektu

Zobu implantācija – ātra nesāpīga procedūra ar beztermiņa efektu

Zobu implantācija, kas veikta pēc vienas no mūsdienīgākajām tehnoloģijām – ir izeja ne tikai cilvēkiem, kuri zaudējuši daļu zobu, bet arī pacientiem, kuri daudzus gadus valkā noņemamas protēzes, ciešot no nepieciešamības kopt tās pēc katras ēdienreizes, slēpjot diskomfortu, atturoties no skaļiem smiekliem un platā smaida.

Zobu konstrukcijas un implantācijas tehnikas pilnveidošanās padarīja procedūru lētāku. Šobrīd izturīgi zobu implanti, kuri neatšķiras no dabīgiem zobiem, ir pieejami ne tikai turīgiem cilvēkiem, bet praktiski visiem.

Mūsu klīnikā tiek praktizēta zobu implantācija Straumann. Lielākajai daļai pacientu īpaši svarīgas ir divas protezēšanas metodikas priekšrocības: ilgmūžība (zobu implanti tiek uzstādīti uz visiem laikiem, tie var sabojāties tikai ļoti nopietnas traumas dēļ) un ātrums: visbiežāk zobu implants tiek uzstādīts tajā pašā dienā, kad izrauj veco zobu, neatkarīgi no saglabātā apjoma.

Vēl jo vairāk – viena seansa laikā var tikt veikta vairāku zobu implantācija – protams, pēc speciālista konsultācijas, kurs paziņos verdiktu: vai ir iespējama tūlītēja zoba nomaiņa konkrētam pacientam.

Procedūras vienlaicīgums nenozīmē, ka bojāto zobu uzreiz aizstās zobu implants. Iespējams, no sākuma tiks uzstādīts pagaidu kronītis vai tiltiņš. Dažreiz, saskaņā ar žokļa restaurācijas 3D shēmu, uzreiz uzstāda gan implantu, gan blakus esošo pagaidu protēzi. Taču – pagaidu konstrukcija būs ļoti izturīga, neradīs neērtības, nebūs vizuāli redzama un būs vajadzīga tikai līdz finiša implantācijai, uz īsu laika posmu.

Zobu implantācija Straumann: cena ir attaisnota

Zobi, izgatavoti pēc Straumann tehnoloģijas – ir mūžīgi. Zaudētā zoba formas absolūtā atkārtošanās attiecas ne tikai uz redzamo ārējo daļu, bet arī uz sakni. Citiem vārdiem, žokļa kaulā ievadītā sakne līdz milimetra simtdaļai dublē sakni, ar kuru jūs piedzimāt. Tieši precīzā sakritība ir ķīla tam, ka zobu implanti kalpos mūžīgi.

Un pats galvenais: ar Straumann zobu implantiem var justies tikpat pārliecināti, it kā jūs būtu ar tiem piedzimuši. Protams, pirmajās dienās pēc uzstādīšanas, jaunos zobus ir jāsaudzē, sargājot no pārmērīgām slodzēm. Pēc procedūras pabeigšanas Sky Dream Clinic speciālists izstāstīs jums par gaidāmajām izjūtām, izkliedēs jūsu raizes un dos norādījumus kopšanai un higiēnai.

Dalīties