Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Sky Dream Clinic implantoloģijā izmanto pasaulē labākos implantus Straumann

Sky Dream Clinic implantoloģijā izmanto pasaulē labākos implantus Straumann

SKY DREAM CLINIC IMPLANTOLOĢIJĀ IZMANTO PASAULĒ LABĀKOS IMPLANTUS STRAUMANNStraumann ir lielākais implantu ražotājs pasaulē, implantoloģijas pionieris, pirmais zobu implants pirms 40 gadiem. Implanti tiek ražoti Šveicē, izmantojot modernākās tehnoloģijas ar īpašu kvalitātes kontroles sistēmuaprīkotā rūpnīcā.

Straumann ir implantu ražošanas uzņēmums, kas iegulda visvairāk līdzekļu pētniecībā, tāpēc visas implantu tehniskās īpašības ir pamatotas ar zinātniskiem pētījumiem. Implanti tiek ražoti no patentēta Roxolid sakausējuma (titāns un cirkonijs), kam piemīt lieliskas dzīšanas īpašības, turklāt tas ir par 30% izturīgāks par parastu titāna implantu. Implanta virsma apstrādāta ar smilšu strūklu un skābi kas veicina veiksmīgu oseointegrāciju. Straumann implanta oseointegrācijas laiks ir par 25% ātrāks kā citām implantu sistēmām - protezēšanu iespējams veikt jau pēc 6-8 nedēļām. Implanta formu dažādība ļauj izvēlēties piemērotāko implantu atbilstīgi pacienta kaula un smaganu tipam un stāvoklim. Pateicoties speciālai implanta un kronīša balsta konstrukcijai, tiek izveidots īpaši stiprs savienojums, kas pasargā implantu no baktēriju iekļūšanas tajā un tādā veidā arī no apkārtējo audu iekaisuma, vai balsta skrūves atskrūvēšanās vai nolūšanaslaika gaitā.

Straumann ir pasaules implantu tirgus līderis. Nesen Gēteborgas Universitāte Zviedrijā veica milzīgu pētījumu, kurā piedalījās 800 zobārstniecības klīnikas. Pētījuma rezultāti liecina, ka deviņugadu laikā Straumann implanti,salīdzinot ar citu ražotāju implantiem, tika zaudēti 6 līdz 60 reizes retāk! Tātad Straumann implanti gandrīz 100% gadījumos oseointegrējas.

Straumann izstrādājumiem ir mūža garantija, kas ir spēkā vairāk nekā 70 valstīs. Neatkarīgi no tā, kur jūs atrodieties, ja tajā valstī ir ārsts, kas strādā ar implantiem, viņš zinās, kur atrast Straumann un kā jums palīdzēt.

 
 

Dalīties