Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Kā kopt zobus pēc balināšanas procedūras veikšanas: zobu kopšanas padomi un efekta pagarināšana

Kā kopt zobus pēc balināšanas procedūras veikšanas: zobu kopšanas padomi un efekta pagarināšana

Zobu balināšana - ārkārtīgi efektīva procedūra, kas palīdzēs sasniegt rezultātu sniegbalta smaida formā. Lai rehabilitācija noritētu ātri un saglabātos vēlamais rezultāts, iesakām ievērot dažus noteikumus.

Pirmajās dienās mūsu klienti saskaras ar mutes dobuma jutīgumu. Tas ir absolūti normāli, jo zobu balināšana ar lāzeru agresīvi ietekmē jutīgo emalju. Smagu sāpju gadījumā Jums pēc iespējas ātrāk jāvēršas pie speciālista.

Kā pareizi ēst pēc zobu balināšanas?

Jūs varat ēst 3 stundas pēc pēc zobu balināšanas pabeigšanas. Ja pirmās dienas Jūs saskarieties ar zobu jūtīgumu, tad labāk atsakieties no produktiem, kas satur skābi, ir asi (apelsīni, citroni, pipari), kā arī izvairieties no ļoti aukstiem un karstiem dzērieniem.

Mūsu klīnikas ārsti iesaka ievērot “balto diētu”, kas izslēdz pārtikas produktus ar krāsojošiem pigmentiem (kafija, melnā tēja, tumšie dārzeņi). Baltie zobi var krasi mainīt toni, ja tiek ļaunprātīgi izmantoti emalju krāsojoši līdzekļi.

Mēs iesakām iekļaut uzturā elementus, kas nostiprina emalju, piemēram, kalciju un fluoru. Tie ir atrodami piena, biezpiena, zivju, siera, olu sastāvā.

Kā kopt mutes dobumu pēc zobu balināšanas?

Balināt zobus zobārsta kabinetā – tā ir tikai puse darba. Lai saglabātu rezultātu, aizsargātu emalju, mūsu ārsti iesaka ievērot nelielus ieteikumus:

  • Izmantojiet birstīti ar mīkstiem vai vidēji cietiem sariem;
  • Pirmās 3 nedēļas izmantojiet neabrazīvu zobu pastu;
  • Pirmās dienas pēc procedūras veikšanas atsakieties no kosmētikas uzklāšanas uz lūpām;
  • Iztīriet mutes dobumu pēc katras ēdienreizes ar zobu diegu vai ar irigatora palīdzību;
  • Nelietojiet mutes skalojamo līdzekli, kas satur hlorheksidīnu;
  • Veikt profesionālu mutes dobuma tīrīšanu no aplikuma, zobakmens pie mūsu klīnikas zobārstiem reizi pusgadā;
  • Atsakieties no cigarešu smēķēšanas uz vairākām nedēļām.

Lai saglabātu iegūto rezultātu, var izmantot mājas apstākļiem piemērotas balināšanas metodes, piemēram, aktīvo želeju. Ja jūs joprojām neesat izlēmuši - kur balināt zobus, lai rezultāts būtu maksimāli kvalitatīvs un ilgstošs, tad pievērsiet uzmanību mūsu Sky Dream Clinic klīnikai. Mūsu speciālisti ir gatavi strādāt ar katru gadījumu, izmantojot individuālu pieeju.

Dalīties