Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Kā atbrīvoties no bailēm, ja apmeklējama zobārstniecība Rīgā

Kā atbrīvoties no bailēm, ja apmeklējama zobārstniecība Rīgā

Daudziem no mums bailes no zobārstiem parādās jau bērnībā. Pat, ja problēma neparedz urbjmašīnas izmantošanu un prasa minimālu ārsta līdzdalību, ar bailēm ne vienmēr iespējams tikt galā. Ja kādrreiz Jūsu vizīte pie zobārsta nav bijusi sevišķi veiksmīga, tas nenozīmē, ka ikviena zobārstniecība Rīgā ir moku kambaris. Piemēram, Sky Dream Clinic klīnikā strādā kvalificēti un kompetenti eksperti, kuru darbības rezultātā pat zobu tilti tiks ievietoti pilnīgi nesāpīgi.

Galvenās bailes un veidi, kā tikt ar tām galā

Zobārstniecība Rīgā Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešamas zobu plates vai terapeitiska kariesa ārstēšana, Jūs varat mēģināt patstāvīgi tikt galā ar bailēm, apmeklējot zobārstu.

  • Sāpīga ārstēšana. Mēs dzīvojam 21.gadsimtā un zobārstniecības Rīgā zobārsti ir iemācījušies ārstēt zobus pilnīgi nesāpīgi. Ja Jums ir augsts jūtīguma līmenis, mūsu klīnikā strādājošie zobārsti var izmantot noteiktas procedūras un preparātus. Ar to palīdzību var kontrolēt sāpes un nejust diskomfortu terapijas laikā.
  • Zobu ārstēšana ietekmēs veselību. Drīzāk, gluži otrādi: laicīgi neizārstēts kariess var provocēt citas slimības – piemēram, rīkles iekaisumu vai sirds-asinsvadu sistēmas slimības. Visi preparāti, zobārstniecības iekārtas un instrumenti tiek pārbaudīti vairākkārt un neietekmēs Jūsu organisma veselību.
  • Kvalitatīvi savu darbu paveic tikai daži zobārsti. Mūsu klīnikā strādā ārsti ar stabilu pieredzi un nevainojamu profesionāļu reputāciju. Jums vienkārši jāizvēlās ārsts, kurš ārstēs Jūsu zobus un jāuzticas viņam.
  • Bailes no nosodīšanas. Daudzi pacienti baidās apmeklēt zobārstu tikai tādēļ, ka domā, ka zobārsts tos kritizēs ielaisto zobu slimību dēļ. Zobārsti nestrādā, lai Jūs nosodītu par pārmērīgu zobakmens veidošanos vai kariesa rašanās dēļ. Tie strādā, lai palīdzētu Jums atbrīvoties no slimībām.
  • Pie zobārsta jāiet tikai ar akūtām zobu sāpēm. Patiesībā Jums regulāri jāapmeklē zobārsts. Tas ir nepieciešams, lai savlaicīgi diagnosticētu slimību, kā arī, lai novērstu dažādu zobu problēmu attīstību.

Ja Jums ir jāuzstāda zobu tilti, breketes vai zobu plates, varat uzticēties bez bailēm un bažām par savu veselību, mūsu klīnikas ārstiem!

Dalīties