Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

MŪSU JAUNĀ RUBRIKA: IEPAZĪSIMIES TUVĀK AR „SKY DREAM CLINIC” SPECIĀLISTIEM!

MŪSU JAUNĀ RUBRIKA: IEPAZĪSIMIES TUVĀK AR „SKY DREAM CLINIC” SPECIĀLISTIEM!

Šoreiz iepazīsim mūsu klīnikas virsārstu Dmitriju Papsujeviču.

Skolas gados es darbojos keramikas pulciņā. Man ļoti patika strādāt ar māliem un, godīgi sakot, man tas arī labi sanāca. Mani darbi tika izstādīti izstādēs dažādās skolās. Un es vienmēr gribēju strādāt ar rokām, turklāt mani ļoti interesēja arī medicīna. Veselības stundās skolā man vienmēr bija par maz ar to, ko stāstīja skolotājs vai kas bija rakstīts mācību grāmatā. Es meklēju un lasīju papildus informāciju medicīnas izdevumos. Kad bija jāiet pie zobārsta, es ar interesi vēroju ārstes briļļu atspulgā to, ko viņa tieši dara.

Un tā pēc vidusskolas pabeigšanas es jau pilnīgi skaidri zināju, ka vēlos kļūt vienīgi par zobārstu un ne par ko citu. Es gribēju palīdzēt cilvēkiem. Un ne jau tikai atbrīvoties no sāpēm un diskomforta, bet arī dāvāt skaistu smaidu.

Es iestājos P. Stradiņa Universitātē. Mācīties bija ļoti interesanti, lai arī tas nebūt nebija vienkārši. Pirmajos studiju gados brīvā laika nebija vispār. Tad kļuva vieglāk, parādījās arī brīvais laiks, ko gribējās aizpildīt ar darbu profesijā. Lūk, tā pēc ilgiem mācību gadiem es kļuvu par zobārstu un sākās mana ikdiena profesijā.

Savos desmit profesijā pavadītajos gados esmu daudz strādājis dažādās klīnikās – gan plānveida pieņemšanā, gan arī akūtajā nakts dežūrpunktā. Bet ar to manas mācības vēl nebeidzās. Visu šo 10 gadu laikā es pastāvīgi apmeklēju kvalifikācijas paaugstināšanas kursus dažādās disciplīnās, protams, eju kopsolī ar laiku, pētot jaunumus pasaules stomatoloģijā. Manā profesijā visu laiku ir jāmācās, un man tas patīk.

Lūk, tagad es strādāju par galveno ārstu estētiskās stomatoloģijas klīnikā „Sky Dream Clinic” un esmu ļoti priecīgs, ka varu palīdzēt cilvēkiem iegūt ideālu un skaistu smaidu.

Dalīties