Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Mārupē durvis ver 'Sky Dream Clinic' – pirmklasīga zobārstniecība visai ģimenei

Mārupē durvis ver 'Sky Dream Clinic' – pirmklasīga zobārstniecība visai ģimenei

Zināšanas, pieredze, modernākais aprīkojums un serviss – tie ir atslēgas vārdi, kas raksturo zobārstniecības un estētiskās medicīnas klīniku "Sky Dream Clinic", kas tikko vērusi durvis jaunai filiālei Mārupē, piedāvājot plaša spektra augstākās kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus visai ģimenei un estētisko medicīnu divās ērti sasniedzamās atrašanās vietās Rīgā un Mārupē.

"Sky Dream Clinic" neapšaubāma priekšrocība ir integrēta pieeja pacientu ārstēšanā, kas nozīmē, ka visi klīnikas augsti specializētie zobārsti strādā vienotā komandā. Pateicoties tam, jūs taupāt savu laiku un nervus, jo nav patstāvīgi jāmeklē iespēja pierakstīties pie vajadzīgajiem speciālistiem, kas parasti ir pieejami dažādās klīnikās un medicīnas centros.

Vēl viena svarīga "Sky Dream Clinic" priekšrocība ir sava digitālā zobārstniecības laboratorija, kurā tiek izgatavoti venīri, kroņi, dažādas kapes, ķirurģiskie gidi. Tas ļauj ārstējošajam ārstam nepastarpināti kontrolēt laboratorijas izstrādājumu kvalitāti, kā arī ievērojami samazina protezēšanas laiku un pacienta apmeklējumu skaitu pie zobārsta. Šāda uzmanīga attieksme pret pacienta veselību ļauj klīnikā veiksmīgi veikt 20 000 zobārstniecības manipulāciju gadā.

Pirmajā vizītē "Sky Dream Clinic" stundas laikā jums tiks veikta kompleksa zobu diagnostika ar jaunākajām tehnoloģijām – fotofiksāciju, 3D datortomogrāfiju –, kas izmeklējumu procesu padara pavisam vienkāršu un nesāpīgu. Pēc tam izmeklējumu rezultāti tiek atainoti uz lielā ekrāna un detalizēti izklāstīts mutes dobuma veselības stāvoklis, izveidots ārstēšanas plāns un veikti pieraksti pie klīnikas speciālistiem, kā arī sniegti individuāli ieteikumi par turpmāko ārstēšanu un/vai profilaksi

"Sky Dream Clinic" pakalpojumu spektrs nosedz it visas stomatoloģijas nozares: zobu ārstēšana, ķirurģija un implantācija, protezēšana un estētiskā restaurācija, endodontija (zobu ārstēšana zem mikroskopa) un ortodontija (sakodiena korekcija ar breketēm vai kapēm), smaganu slimību ārstēšana (periodontologa pakalpojumi), zobu balināšana ar dažādām metodēm, higiēna, bērnu zobārstniecība, kā arī sedācija ar smieklu gāzi, kas jutīgiem pacientiem krietni palīdz mazināt trauksmes sajūtu.

Savukārt jaunajā filiālē Mārupē drīzumā būs pieejama medikamentozā sedācija, kas ļaus veikt sarežģītākas un ilgākas ķirurģiskās manipulācijas. Šis pakalpojums īpaši palīdzēs izvairīties no stresa bērniem.

Par mazajiem pacientiem vispār ir sevišķi padomāts, jo viņiem ir ierīkots omulīgs stūrītis, tiek izsniegts diploms par izrādīto drosmi un uzdāvinātas jaukas dāvanas, savukārt īpaši noformēti kabineti rada maksimāli nepiespiestu un pat rotaļīgu atmosfēru, kamēr prasmīgās un iejūtīgās zobu fejas gādā par vieglu un nesāpīgu ārstēšanas procesu bez asarām.

Abas "Sky Dream Clinic" klīnikas atrodas gaišās un plašās telpās, kas rada mierīgu sajūtu. Klusā un mājīgā vide garantē apmeklētājiem miera un drošības sajūtu, turklāt par viņiem rūpējas augsti kvalificēti speciālisti, kuri turpina pilnveidot savas zināšanas un prasmes, lai saviem pacientiem nodrošinātu vislabāko iespējamo ārstēšanu.

Viss minētais pieejams gan klīnikā Bērzaunes ielā 7 (VEF kvartāls), gan jaunatvērtajā filiālē Mārupē, "Business Garden" kompleksā Malduguņu ielā 2, kas būs ērtāk sasniedzama Pārdaugavas, Mārupes, Babītes, Jūrmalas un Tukuma iedzīvotājiem, – "Sky Dream Clinic" iecienījuši ne tikai rīdzinieki, bet visas Latvijas (un ne tikai!) iedzīvotāji.

"Sky Dream Clinic" ir iesaistījusies Latvijas veselības tūrisma klasterī, kas piesaista ārvalstu pacientus, kā arī ārvalstīs mītošos latviešus. Piemēram, klīnika rīko izbraukuma konsultācijas uz konkrētu valsti, lai tur mūsu tautieši varētu konsultēties pie viena no "Sky Dream Clinic" profesionāļa.

"Sky Dream Clinic" piedalās arī starptautiskās izstādēs, tādā veidā iepazīstinot ar Latviju kā medicīnas tūrisma galamērķi. Klīnika arī sadarbojas ar lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, nodrošinot īpaši pielāgotus korporatīvos piedāvājumus darbiniekiem ar noteiktu atlaižu programmu.

Pārdomāta cenu politika ir pieejama ne tikai uzņēmumiem, bet ikvienam klīnikas apmeklētājam. Ir nodrošināta iespēja ārstēties arī uz nomaksu, turklāt aizdevums tiek piešķirts uz vietas klīnikā – nekur papildus nav jādodas. Regulāri tiek piedāvātas dažādas akcijas un atlaižu programmas, kā arī īpašas atlaides pienākas daudzbērnu ģimenēm ar "3+ Ģimenes karti".

Klīnika pilda arī sabiedrības informēšanas un izglītošanas funkciju – veidoti izbraukuma semināri uz bērnudārziem un skolām, kā arī savos sociālo tīklu kontos – "Facebook" un "Instagram" – un blogā tā vērš uzmanību mutes dobuma higiēnas un ārstniecības jautājumiem. Interesants fakts – "Sky Dream Clinic" telpās ir filmētas arī populāru televīzijas šovu epizodes.

Vairāk informācijas par "Sky Dream Clinic" pakalpojumiem, speciālistiem un cenām meklējiet mājaslapā.

Avots: https://www.delfi.lv/news/national/commercials/marupe-durvis-ver-sky-dream-clinic-pirmklasiga-zobarstnieciba-visai-gimenei.d?id=55813992

Dalīties