Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se.: 10:00-16:00
Sv.: Brīvdiena
Pieraksts:
+371 200 12 559

Kas pigmentē mūsu zobus!

Kas pigmentē mūsu zobus!

Holivudas zvaigznēm zobi zib kā nospodrināts ziloņkauls, bet, kad mēs paskatāmies vannasistabas spogulī, tie nebūt ne vienmēr ir krīta balti. Kaut arī līdz ar vecumu mūsu zobi kļūst dabiski dzeltenāki, mūsu spēkos ir kaut ko darīt, lai zobi tik drīz nezaudē baltumu. Sevišķi vērtīgi ir izvairīties no pārtikas produktiem, kuros ir daudz tanīnu, hromogēnu un skābju, un vēl, protams, nesmēķēt.

Homogēni pārsvarā ir sastopami tumšos pārtikas produktos: kafijā, sarkanvīnā, kolā, lakricā un vairākos augļos: vīnogās, mellenēs un granātābolos. Savukārt tanīni ir augu polifenoli, kas piešķir rūgtumu sarkanvīnam, melnajai tējai un tumšajai šokolādei. Bet kola ir viens no skābākajiem gāzētajiem dzērieniem – tās pH līmenis ir 2,4, un, tā kā tā vienlaikus satur arī homogēnus, tā ir īpaši vainojama pie zobu iekrāsošanas!

Raksts sagatavots:

Ilustrētā zinātne. Februāris 2020 (171).

Mēs saprotam, ka ir ļoti grūti atteikties no visiem šiem gardumiem, bet mēs arī zinām, kā mēs varam palīdzēt! Labākais variants, lai atjaunotu zobu gaišumu ir veikt zobu higiēnu un zobu balināšanu. Starp citu visu vasaru ZOBU BALINĀŠANA AR LĀZERU maksā 199 EUR (standarta cena 329 EUR).

Dalīties