Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Zobu venīri zobārstniecības klīnikā SKY DREAM CLINIC

Zobu venīri zobārstniecības klīnikā SKY DREAM CLINIC

Keramiskie zobu venīri ir lieliski piemēroti, lai izbalotu priekšzobu formu, krāsu un izvietojumu. Tāpat zobu venīri tie ir piemēroti, lai nosegtu lielu starpzobu spraugu (trēmas un diastēmas).

Keramiskie zobu venīri ir plānie uzliki no vairākiem keramikas slāņiem. Ar speciālas tehnikas palīdzību zobu venīri tiek fiksēti uz zobiem.

Zobu venīri un restaurāciju darbu posmi:

Pirmās vizītes laikā mūsu ārsts sagatavo zobus, noņem nospiedumu un izgatavo īslaicīgus zobu venīrus, ar kuriem pacients staigā līdz nākamai vizītei, kas tiek nozīmēta aptuveni pēc nedēļas. Šajā laikā zobu tehniķi izgatavo keramikas zobu venīrus, ņemot vērā visas ārsta prasības un pacienta vēlmes.

Otrajā vizītē ārsts novērtē izgatavot keramikas zobu venīru kvalitāti, piemērot tos uz pacienta zobiem. Pacients savukārt novērtē zobu venīru estētiskos parametrus: krāsu, formu un stāvokli. Ja ārsts un pacients ir pilnīgi apmierināti ar zobu venīru kvalitāti un estētiku, tad keramikas zobu venīri tiek fiksēti uz pacienta zobiem.  

Nepieciešams atzīmēt, ka pirms uzsākt zobu venīru uzstādīšanu, pacienta zobiem ir jābūt pilnīgi veseliem, tādēļ tiek veikts pilns zobu ārstēšanas kurss.

Ko svarīgi zināt par keramikas zobu venīriem:

  • Keramikaszobu venīrus var uzstādīt tikai uz priekšzobiem no acu zoba līdz acu zobam.
  • Keramikas zobu venīrus vislabāk likt pāros no centrālās līnijas: divus, četrus vai sešus zobu venīrus.
  • Keramikas zobu venīrus var likt tikai uz „dzīviem” zobiem, kuriem ir saglabāts nervs. Ja zoba kanāls agrāk ir ārstēts, tad nepieciešams uzstādīt cirkonija zobu kroni, iepriekš to nostiprinot ar stiklšķiedras tapu.

Keramikas zobu venīru kalpošanas ilgums vidēji ir 10-15 gadi.

Pierakstīties uz konsultāciju par zobu venīriem pa telefonu +371 20012559

 

Dalīties