Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Zobu un smaganu slimību profilakse – profesionālā zobu higiēna!

Zobu un smaganu slimību profilakse – profesionālā zobu higiēna!

Pastāv viedoklis, ka veselus zobus nav obligāti tīrīt katru dienu. Tā nav patiesība. Jau divas stundas pēc ēšanas uz zobiem sāk veidoties mīksts aplikums. Ja tas netiek noņemts 12 stundu laikā, tad aplikuma vietā sāk veidoties zobakmens – kaļķakmens nogulsnējumi. Zobakmens var radīt smaganu iekaisumu, palielināt zobu kustīgumu, kā arī kalpot par nepatīkama mutes aromāta iemeslu. Bez tam, protams, tas veicina arī kariesa attīstību, lai tas neattīstītos ir jāveic profesionālo zobu higiēnu!

Visvienkāršākais paņēmiens, kā saglabāt zobus un smaganas veselas visas dzīves garumā – neslinkot un regulāri (2 reizes dienā) tīrīt zobus, skalot mutes dobumu ar speciāliem šķidrumiem, lietot zobu diegus.

Profesionālā zobu higiēna pie mūsu klīnikas higiēnista būs maksimāli efektīva, jo pēc profesionālās zobu higiēnas mūsu higiēnists ieteiks jums, kādu zobu pastu, zobu birstīti un mutes skalojamo līdzekļi ir vēlams izvēlēties.

Ir regulāri (vismaz divas reizes gadā) jāveic profesionālo zobu higiēnu profilaktiskos nolūkos un zobakmens noņemšanai. Nevajadzētu atlikt tādu vizīti pie higiēnista, pat ja nekas nesagādā raizes. Jebkuras problēmas ar zobiem un smaganām, kuras atklātas agrīnā stadijā, atklāt ir daudz vienkāršāk un lētāk, tāpēc veiciet savlaicīgi profesionālo zobu higiēnu pie SKY DREAM CLINIC higiēnistiem!

Kariesa profilaksi ir jāuzsāk jau bērnībā. Šobrīd stomatologi ir izstrādājuši metodikas, kas ļauj ievērojami samazināt kariesa attīstības risku bērniem. Tai skaitā Rietumeiropā plaši tiek izmantota procedūra, kuras laikā tiek aizpildītas zobu fisūras (dabiskas rievas kožamajā virsmā). To ieteicams veikt aptuveni gada – pusotra laikā no brīža, kad izauguši pastāvīgie aizmugurējie zobi, šo procedūru var veikt pēc profesionālās zobu higiēnas.

Dalīties