Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Zobu balināšana pie zobārsta: kas jāzina pacientam?

Zobu balināšana pie zobārsta: kas jāzina pacientam?

Psihologi ir atraduši saikni starp pašnovērtējumu un zobu stāvokli. Iepazīstoties gan sievietes, gan vīrieši pievērš lielu uzmanību smaidam un žilbinoši baltajiem zobiem. Mārketologi savukārt uzsver, īsts un skaists smaids ir spēcīgs reklāmas instruments, kurš pazīstams jau no cilvēces pirmsākumiem. Taču sabojāt pievilcīgo smaidu var daudzas lietas. Bet arī izlabot to var ar visdažādākajām zobārstniecības metodikām un instrumentiem. Tā var būt: zobu balināšana, zobu plates, AIRNIVOL. Sky Dream Clinic – tā ir profesionāla zobārstniecība Rīgā. Ar mūsu palīdzību Jūs varat atjaunot dabīgo smaida skaistumu un zobu veselību.

Zobu dabīgā baltuma zaudēšanas problēma

Pat, ja Jūs labi rūpējaties par saviem zobiem, tas ir – regulāri tos tīrat, noņemat zobakmeni, skalojat pēc katras ēdienreizes, tik un tā tie zaudē savu spožumu un noveco. Zobu krāsas maiņas galvenais iemesls – augsta absorbējošā spēja, plankumu parādīšanās, pakāpenisks emaljas nodilums. Protams, balinošās zobu pastas var nedaudz uzlabot situāciju. Taču, galarezultātā, zobi kļūst blāvāki. Tāpēc, zobu balināšana ir vispopulārākā procedūra pasaulē. Protams, ar tās palīdzību nevar apturēt zobu emaljas novecošanos un nodiluma procesus. Taču, acīmredzamās izmaiņas var padarīt mazāk redzamas.

Zobu balināšana: tas darbojas?

Zobu balināšana Neatkarīgi no tā, kas ir kļuvis par zobu dabīgā baltuma zaudēšanas iemeslu, kafijas lietošana vai smēķēšana, atgriezt bijušo spīdumu palīdzēs speciāla zobārstnieciska apstrāde, izmantojot speciālas vielas un instrumentus.

Ja Jūs ļoti cerat, ka zobu balināšana palīdzēs: uzticiet to veikt profesionālim. Protams, mājas balināšanas sistēmas izskatās viegli pieejamas un vienkāršas izmantošanā. Taču ilglaicīgā perspektīvē tās neattaisnojas.

Sky Dream Clinic profesionālie zobārsti veic plašu darbu spektru, piemēram:

  • Tiek uzstādīti zobu tilti.
  • Veiktas balināšanas procedūras.
  • Kariesa un citu stomatoloģisko saslimšanu ārstēšana.
  • Tiek uzstādītas AIRNIVOL.

Salīdzinājumā ar mājas sistēmām, profesionāla zobu balināšana ir drošāka, efektīvāka un ilgmūžīgāka, kaut arī var būt dārgāka. Un tomēr, labāk investēt līdzekļus tieši šādās procedūrās, nekā katru gadu tērēt nozīmīgu naudas summu par sistēmām, kuru efekts noturēsies vien pāris mēnešus.

Dalīties