Adrese:
Bērzaunes iela 7,
Rīga (VEF)
Darba laiks:
Pm. - Pk.: 8:00-20:00
Se.: 10:00-16:00
Sv.: Brīvdiena

Trihopigmentācija HIM vīriešiem palīdz atgūt pārliecību par savu ārējo izskatu!

Trihopigmentācija HIM vīriešiem palīdz atgūt pārliecību par savu ārējo izskatu!

Profesionālās Mikropigmentācijas centrs PMC piedāvā unikālu procedūru Mikropigmentācijas jomā – trihopigmentāciju jeb galvas matu imitācijas Mikropigmentācijas procedūru HIM. PMC ir vienīgais mikropigmentācijas centrs Baltijā, kas sniedz pilnu pakalpojuma spektru mikropigmentācijas jomā.

Trihopigmentācija HIM galvenokārt ir domāta vīriešiem, kuriem ir pastiprināta matu izkrišana vai arī daļējs vai pilnīgs matu zudums. Trihopigmentācijas laikā krāsviela ar speciāla aparāta palīdzību tiek ievadīta ādas virsējā slānī mikropunktu veidā. Katrs mikropunkts atkārto individuālo skūto mata folikulu, kas kopumā rada vienmērīgi noskūtas galvas ilūziju. Galvas ādas pigmentācija ir palīdzējusi daudziem vīriešiem visā pasaulē iegūt mūsdienīgu koptu ārējo izskatu, kas viņus padara vizuāli jaunākus, neatkarīgi no vecuma un matu izkrišanas pakāpes dažādās galvas un sejas daļās.

Tātad, galvas ādas pigmentācija palīdz risināt šādas problēmas:

  • modeļveida plikgalvība (difūza, perēkļveida, androgēna alopēcija);
  • pilnīga matu izkrišana (alopecia totalis, alopecia areata);
  • posttraumatiskas pēcoperāciju rētas, rētas pēc matu pārstādīšanas;
  • Papildus: skūtu rugāju un matiņu biezuma efekts bārdas un ūsu zonās; sejas rētu nomaskēšana; daļēja un pilnīga vizuālā uzacu un skropstu rekonstrukcija.

Vairāk informācijas par mikropigmentāciju lasiet šeit.

Dalīties