Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

SLEEK BROWS – jauna un revolucionāra trīsdimensija uzacu korekcija

SLEEK BROWS – jauna un revolucionāra trīsdimensija uzacu korekcija

SKY BEAUTY augstās klases profesionāļi piedāvā savā pakalpojumu klāstā pavisam jaunu un revolucionāru trīsdimensiju uzacu korekciju. Tā ļauj rekonstruēt uzacu zīmējumu un to formu. Šī jaunā metode, ko piedāvā SKY BEAUTY, ļauj padarīt uzacis vizuāli biezākus un izteiktākus. Piemēram, ar parasto klasisko korekciju tādu rezultātu panākt nevar. Ir svarīgi atcerēties, ka SKY BEAUTY meistari garantē, ka ir iespēja ar doto procedūras palīdzību iegūt lielisku zīmējumu, jo zīmējums balstīsies uz jūsu uzacu dabīgo formu. Šis zīmējums nenomazgāsies, neizplūdīs un saglabāsies līdz pat 2 nedēļām.

Šī procedūra ir pielīdzināma mikropigmentācijai, tikai ar vienu atšķirību, ka tā nav invazīvā, t.i., notiek bez ādas virsslāņa bojājumiem. Šī procedūra ir ieteicama pirms mikropigmentācijas veikšanas, kad ir iespēja paskatīties, kāds varētu būt mikropigmentācijas gala rezultāts. Šī metode derēs klientiem ar jebkuru uzacu biezumu un formu, tā ir domāta arī tām sievietēm, kurām ir pilnīgs vai daļējs uzacu apmatojuma trūkums.

Ir vērts vēlreiz pieminēt, ka dotā piedāvāta procedūra ir unikāla un ka tai nav alternatīvu. Var norādīt, ka SLEEK BROWS no SKY BEAUTY ir vairāk nekā parasta korekcija vai pieaudzēšana.

Kā var secināt, tad kompānijas SLEEK BROWS pētījumi parādīja, ka šī procedūra ir domāta gan klientiem, kuriem uzacu matiņu augšana ir laba, bet vēlētos tos padarīt vēl labākus, gan tām sievietēm, kurām ir nepietiekams uzacu biezums, vai arī pilnīgs matiņu trūkums. Pateicoties SLEEK BROWS inovatīvai pieejai, tad kompānija izstrādāja tādu krāsvielu, kas pārklāj ādu ar speciālu zīmējumu, imitējot trūkstošo matiņu augšanu.

Vairāk informācijas par mikropigmentāciju lasiet šeit.

Dalīties