Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Periodontīta ārstēšana Rīgā

Periodontīta ārstēšana Rīgā

Periodontīta ārstēšana atkarīga no slimības smaguma pakāpes. Sky Dream Clinic klīnikas periodontologsuzņems attēlus, kas palīdzēs noteikt turpmākās ārstēšanas metodes. Neatkarīgi no tā, vai Jums periodontīts ir smagā saslimšanas pakāpē vai tikai gingivīta sākuma stadijā, mēs parūpēsimies par mutes dobuma veselību un higiēnu.

Provocējošie faktori

Gingvinīts ir periodontīta priekštecis. Gingvinīta sākuma stadijā uz zobiem izveidojas aplikums. Baktērijas, kas kaitē smaganām, dzīvo aplikumā. Tas ir infekcijas veids, kas izraisa smaganu pietūkumu. Tīrīšanas laikā tās var pat asiņot.

Līdzko slimība pāriet periodontīta slimības stadijā, smaganas un kauli sāk atdalīties no zobiem un ap tiem izveidojas kabatas. Šīs kabatas savāc atkritumus un vairo vēl vairāk baktērijas.

Smagākas periodontīta slimības gadījumā fermenti, kurus Jūsu organisms izmanto, lai cīnītos ar baktērijām, nodara vislielāko kaitējumu kauliem un saistaudiem, kas notur Jūsu zobus savā vietā. Ja problēma tiek ignorēta, zobu zaudēšana ir neizbēgama.

Simptomi un risinājumi

Periodontīta slimības norit ar tik pat kā nemanāmiem un nesāpīgiem simptomiem. Veicot rūpīgu apskati komfortablos klīnikas apstākļos, var atklāt slimību agrīnā stadijā. Brīdinājuma pazīmes var būt absolūti nemanāmas, tāpēc Jums katru dienu jāievēro mutes dobuma higiēnu, kā arī regulāri jāveic zobu pārbaude Sky Dream Clinic.

Slimības laikā var novērot:

  • smaganu asiņošanu, pietūkušas vai jutīgas smaganas;
  • nesvaigu elpu;
  • smaganu atkāpšanos;
  • starp zobiem un smaganām izveidojas kabatas.

Periodontīta ārstēšanas varianti ir atkarīgi no slimības stadijas. Smagai slimības stadijai ir nepieciešama invazīvāka procedūra, nekā viegla smaganu pietūkuma gadījumā. Ārstēšanā var tikt izmantota dziļa tīrīšana vai pat ķirurģiska iejaukšanās.

Medikamentus lieto kopā ar zobu ārstēšanu. Periodontologs var ieteikt veikt noteiktas dzīvesveida izmaiņas, piemēram, atteikties no smēķēšanas. Stomatoloģiskā klīnika Sky Dream Clinic sniegs Jums vislabāko iespēju saglabāt Jūsu zobu un smaganu veselību, kā arī parūpēsies par to, lai tie nevainojami izskatītos un funkcionētu vislabākajā veidā.

Vēlaties pierakstīties uz pieņemšanu pie labākā periodontologa Rīgā? Klīnikas kontaktinformāciju Jūs atradīsiet šeit.

Dalīties