Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Nošķelta, nolauzta vai kariesa daļēji sagrauta zoba atjaunošana

Nošķelta, nolauzta vai kariesa daļēji sagrauta zoba atjaunošana

Zobu estētiskās restaurācijaNošķelta, nolauzta vai kariesa daļēji sagrauta zoba atjaunošana – tas ir viegli un vienkārši, izmantojot jaunākās tehnoloģijas zobu estētiskās restaurācijas jomā zobārstniecības klīnikā SKY DREAM CLINIC.

Mērķtiecīga stomatoloģijas attīstība novedusi pie tā, ka mūsdienās pacientam vairs nav vajadzīga vienkārši plomba. Viņš vēlas saņemt funkcionālu, estētiski pilnīgu zoba zaudēto audu restaurāciju. Kas tad ir nepieciešams, lai plomba iegūtu nosaukumu „estētiskā restaurācija”?

  1. Patoloģiski mainītu zoba audu neesamība. To atklāšanai mūsu klīnikā SKY DREAM CLINIC izmanto kariesa detektoru. Tas ir speciāls tests, kas ļauj kontrolēti noņemt inficēto emalju un dentīnu.
  2. Ideāli pieguļošs plombēšanas materiāls. Restaurācijas rezultātā plombēšanas materiālam ir jākļūst par vienotu veselumu ar zoba audiem. Lai to panāktu, ir nepieciešams maksimāls sausums un sterilitāte uz darba virsmas. Šajā nolūkā mūsu stomatologi izmanto raberdamu. Tas ir lateksa pārklājums, kas pilnībā aizsargā no mitras elpošanas un siekalām, kuras satur mikrobus. Turklāt tiek izslēgta iespēja, ka uz pacienta mutes dobuma gļotādas nonāktu ārstēšanā izmantojamie medicīniskie preparāti.
  3. Dabiskums un skaistums. Ar mūsdienīgo plombēšanas materiālu palīdzību var izveidot absolūti nemanāmu, ar pārējiem zobiem pilnīgi harmonisku atjaunošanu. Kariozās plaknes, ķīļveidīgi emaljas defekti pie smaganām, dažādi tumši plankumi un uzslāņojumi izzudīs no zobiem uz visiem laikiem. Par to, ka notikusi stomatoloģiska iejaukšanās, varēs uzzināt tikai no jūsu medicīniskās kartes, kā norāda SKY DREAM CLINIC zobārsti.
  4. Anatomiska atbilstība. Lai pareizi sadalītu slodzi uz zobiem, kā arī lai nenāktos „pierast” pie atjaunotā zoba, ir pilnībā jāatjauno zoba dabiskā virsma. Visi pauguriņi un padziļinājumi uz aizmugurējo zobu virsmas sakodienā saskaras stingri noteiktos dabiskos punktos, tādēļ ir tik svarīgi panākt anatomiski pareizas, reljefainas zoba košļāšanas virsmas atjaunošanu. To garantēs mūsu stomatoloģi ar ilggadēju darba pieredzi.
  5. Pareizas starpzobu spraugas veidošana. Neprecīzi izveidots kontakts noved pie tā, ka starp zobiem ēšanas laikā pastāvīgi iesprūst pārtikas atliekas. Līdz ar to rodas smaganu kairinājums, diskomforta sajūta, kas diez vai vairos labu noskaņojumu.

Tātad zobu estētiskā restaurācija zobārstniecības klīnikā SKY DREAM CLINIC ir pilnīga anatomiska zobu krāsas, formas un funkciju atjaunošana. Veicot to pareizi, tā jums kalpos ilgi, atjaunos košļāšanas funkciju un estētisko pilnību.

 

Dalīties