Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Mikropigmentācijas iespējas vīriešiem

Mikropigmentācijas iespējas vīriešiem

Mikropigmentācijas centrs SKY BEAUTY savus pakalpojumus mikropigmentācijā piedāvā gan sievietēm, gan vīriešiem. Vīrieši aizvien vairāk uzmanības pievērš savai ārienei, tādēļ mēs sekojam līdzi jaunākām tendencēm un piedāvājam ar mikropigmentācijas palīdzību uzlabot sejas estētiku arī vīriešiem.

Dinamiskā un steidzīgā laikmetā mēs piedāvājam vīriešiem ātru un lielisku iespēju veikt permanento grimu, kas atbilst visiem vīrišķības standartiem.

Ir dažāda veida grimi: teatrālais, televīzijas, kino, bet mūsu centrs piedāvā tieši permanento grimu jeb mikropigmentāciju uzacīm, acīm vai lūpām. Katras mikropigmentācijas procedūras mērķis ir padarīt acis izteiksmīgākus, uzacis koptākus, bet lūpas vizuāli pilnīgākas. Svarīgi atcerēties, ka mikropigmentācija vīriešiem prasa meistaru atbildību krāsu toņu izvēlē – tiem ir jābūt viegliem, caurspīdīgiem un neizteiktiem. Ar profesionālu mikropigmentācijas palīdzību SKY BEAUTY meistari spēj vīriešiem piedāvāt tieši to, kas viņiem nepieciešams – dabisku un nevienam nemanītu mikropigmentāciju. Ir vērts atcerēties, ka mikropigmentācija ir veiksmīgs veids, kā noslēpt rētas un atjaunot ar speciālas mikropigmentācijas krāsas palīdzību galvas apmatojuma vizuālo veidolu!

Dalīties