Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Kas pacientam jāzina pirms zobu protezēšanas

Kas pacientam jāzina pirms zobu protezēšanas

Zobu protezēšana ļaus izvairīties no daudzām problēmām. Košļājamo spēju nepietiekamības rezultātā rodas gremošanas sistēmas traucējumi. Pat tad, ja trūkst tikai viens zobs, izveidojas liekas papildus krunciņas un mainās sejas kontūra - kad nedarbojas košļājamie muskuļi, vaigu āda mēdz nokarāties, kļūst ļengana. Trūkstošā zoba vietā kaulaudos notiek deģeneratīvi procesi, tie kļūst plānāki un atrofējas, tāpēc tiem ir nepieciešama rekonstrukcija. Funkcionālais implants nodrošina kaulaudiem slodzi, kas ir līdzīga tai, ar kādu parasti jāsakaras cilvēka dabiskajam zobam.

Plānojot nolietotu zobu nomaiņu, jāizvēlas protezēšanas metode. Mūsdienās tiek izmantoti vairāki protezēšanas varianti:

  • var uzstādīt zobu kroņus, kas balstīties uz Jūsu veselajiem zobiem;
  • izveidot tiltveida protēzi;
  • ievietot implantu agrāk izņemtās saknes vietā un uzlikt tam pa virsu kronīti, neaizskarot blakus esošos zobus.

Nogājuši garu ceļu implantējamo priekšzobu un košļājamo zobu uzstādīšanā, Sky Dream Clinic zobārsti ir ieguvuši milzīgu pieredzi, mēs garantējam nesāpīgu ārstēšanu, vieglu adaptācijas procesu. Atkarībā no ārsta izvēlētā protokola, Jūs varēsiet atgriezties pie ierastā mutes kopšanas režīma uzreiz vai pēc pēdējā protezēšanas posma pabeigšanas.

Implantu ekspluatācijas īpašības

Implanta tapas uzstādīšanas laikā netiek ietekmēti citi elementi, visi darbi tiek veikti lokāli. Pēc kronīša uzstādīšanas Jūs varat uzreiz izmantot konstrukciju, lai pilnvērtīgi sakošļātu ēdienu. Jaunā zoba kopšana absolūti neatšķirsies no citu zobu kopšanas, visiem žokļa elementiem ir vienādi tīrīšanas un estētikas noteikumi. Pēc mūsu speciālistu apmeklējuma Jūs varēsiet sajust komfortu un prieku par atjaunoto zobu rindu. Sakne un kronītis vislabākajā veidā aizstās trūkstošo posmu žoklī, kā arī tie būs nepieejami infekcijām un kariesam.

Ja jums ir kādas problēmas ar mutes dobumu vai jautājumi zobārstam, noteikti vērsieties pēc palīdzības mūsu klīnikā ”Sky Dream Clinic”, mēs noteikti Jums palīdzēsim!

Dalīties