Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Kas ir zobu tilts un kad to jāliek

Kas ir zobu tilts un kad to jāliek

Lai aizpildītu trūkstošos zobus, mūsdienās tiek izmantoti noteikti protezēšanas veidi. Viens no izplatītākajiem veidiem – tā ir neizņemamas tiltveida konstrukcijas uzstādīšana, kura spēj īsā laikā aizstāt vienu vai vairākas zobu vienības. Zobu protēzes - tā ir ortopēdiska konstrukcija, kuru veido kroņi. Malējie kroņi tiek uzstādīti uz saviem balsta zobiem vai implantiem, bet vidējie aizvieto trūkstošo zobu vienības. Konstrukcija ļauj aizpildīt vienu vai vairākus blakus izvietotos zobus, kuri trūkst vai ir būtiski bojāti.

Atkarībā no tā, kur tiks ievietoti tilti, pastāv šādi protezēšanas veidi:

  • Uz košļāšanai paredzētajiem zobiem. Kroņi tiek izgatavoti no kvalitatīva cirkonija dioksīda, kurš tiek augsti vērtēts, pateicoties tā ilgmūžībai, kā arī tas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs saviem zobiem.
  • Uz priekšzobiem. Priekšzobu daļā parasti tiek uzstādīti keramikas tilti. Šim materiālam raksturīgs estētisks izskats, caurspīdīgums un toņu daudzveidība.

Neskatoties uz vairākiem plusiem, šai tehnoloģijai ir kontrindikācijas. Pēc konsultācijas ārsts sniedz informāciju par dažādiem materiāliem, konstrukcijas īpašībām un iespējamām blakusparādībām.

Stomatoloģiskā klīnika SKY DREAM CLINIC

Mūsu klīnikā tiek uzstādīti kvalitatīvi, ilgmūžīgi zobu tilti. Mēs sadarbojamies ar mūsdienīgu zobārstniecības laboratoriju DentaLab, kurā pasūtām protēzes. Mūsu klīnika ir aprīkota ar inovatīvu aprīkojumu un materiāliem, kas ļauj nodrošināt profesionālu servisu. Mūsu štatā ir diplomēti ārsti, kuri regulāri iziet kvalifikācijas celšanas kursus. Mēs sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu mutes dobuma slimību precīzas diagnostikas un kvalitatīvas ārstēšanas jomā.

Vēršoties pie mums, Jūs garantēti saņemsiet sekojošas priekšrocības:

  • individuālu pieeju protezēšanai;
  • komfortablu un mūsdienīgu interjeru;
  • naudas līdzekļu ekonomiju;
  • ķirurgu, implantologu, ortodontu, endodontu, bērnu zobārstu un higiēnistu pakalpojumus.

Ārstēšanas izmaksas ir atkarīgas no izvēlētās metodes un tiks paziņotas konsultācijas laikā. Lai pieteiktu vizīti pie ārsta, Jūs varat zvanīt uz mājas lapā norādīto tālruņa numuru vai aizpildīt mājas lapā esošo veidlapu.

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi saistībā ar sniegtajiem pakalpojumiem, sekojiet saitei ŠEIT.

Dalīties