Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Kas ir zobu higiēnists

Kas ir zobu higiēnists

Neapšaubāmi, ka daudzi zina, ka profilaktisko zobu apskati būtu jāveic ne retāk, kā reizi gadā. Tas ļauj savlaicīgi atklāt problēmas un novērst dažādas mutes dobuma saslimšanas. Taču zobu higiēnista pakalpojumus izmanto nedaudzi cilvēki. Higiēnists ir ārsts, kurš nodarbojas ar profesionālo mutes dobuma higiēnu. Procedūras gaitā tiek noņemts zobu aplikums, tumšais pigments un zobu akmens. Šādu procedūru nav iespējams veikt mājas apstākļos.

Profesionālā zobu higiēna ir procesu kopums, kura mērķis ir kariesa profilakse un ap zobiem esošo mīksto audu iekaisumu ārstēšana. Aplikumu parasti nav iespējams pilnībā noņemt mājas apstākļos. Tas mēdz būt ne tikai uz pieejamas zobu segmentu virsmas, bet arī uzkrājas zem smaganām esošajā kronīša zonā un starp zobiem. Tādēļ aizsniegt to ar parasto zobu birsti neizdosies.

Kādas problēmas atrisina higiēnists

Daudzi vēršas pie higiēnista, kad sastopas ar smaganu asiņošanu. Speciālists atrisina šādas problēmas, jo par galveno asiņošanas cēloni tiek uzskatīts cietais zobu aplikums, kurš izveido piemēroto vidi mikrobu attīstībai un smaganu iekaisumam.

Zobu higiēnists īsteno šādus pasākumus:

  • profilaktiskās apskates saslimšanu diagnosticēšanai;
  • konsultācijas mutes dobuma kopšanā sadzīves apstākļos;
  • profesionālā breketu, noņemamo protēžu, kā arī pārējo ortodontisko ierīču apkope;
  • zobu aplikuma noņemšana, parodontozes radīto kabatu apstrāde;
  • individuālā zobu un smaganu kopšanas līdzekļu izvēle.

Ko piedāvā zobārstniecības klīnika SKY DREAM CLINIC

Mutes dobuma higiēna ir viens no mūsu centra profila pakalpojumiem. Pie mums strādā kvalificētie speciālisti, kuri sniedz profesionālo palīdzību. Mūsu klīnikas mūsdienīgs aprīkojums ;ļauj sniegt kvalitatīvo apkalpošanu. Mūsu pakalpojumu cena ir pieejama.

Mūsu centrā strādā pieredzējušie higiēnisti, kuri pielieto visjaunākās profesionālās palīdzības metodes zobu un smaganu saslimšanu gadījumā. Mēs strādājam ar sertificētajiem preparātiem, kuri ir izgājuši rūpīgas pārbaudes.

Pierakstieties pie mums pa tālruni +371 20012559 vai arī aizpildiet pieraksta formu mājaslapā, un mēs paši ar jums sazināsimies.

Dalīties