Kas ir zobu aplikums un kāpēc tas veidojas uz mūsu zobiem?
Kas ir zobu aplikums un kāpēc tas veidojas uz mūsu zobiem?
Zobu higiēna palīdz jums iegūt baltus un veselus zobus!
- Mēs taču rūpējamies par zobiem, tīrām tos no rīta un vakarā, košļājam pēc ēšanas košļājamo gumiju, regulāri nomainām zobu birsti, izmantojam zobu skalošanas līdzekli, taču zobu aplikums tik un tā parādās, bet pēc tam pārveidojas zobakmenī. Ko ar to visu darīt?
Mūsu zobiem ir virsējie slāņi, par kuriem nespeciālisti pat nezina. - Zobu aplikums ir porains veidojums, tādēļ tā struktūrā viegli iekļūst vienkāršo ogļhidrāti, kurus mēs ēdam katru dienu mīksta un rafinēta ēdiena formā. Piemēram, ja mēs pusdienu pārtraukumā apēdam saldu smalkmaizīti vai šokolādi, bet pēc tam košļājam „Orbit”, zobu aplikums tik un tā veidojas grūti aizsniedzamās vietās. Vakaros, kad tīram zobus pirms gulētiešanas, parasti mēs to nedarām pārāk rūpīgi, jo esam jau noguruši un vēlamies gulēt.
Zobu aplikuma noņemšana pie zobu higiēnista!
- Ja zobu aplikums ir „pratis nostiprināties” un to likvidēt mājas apstākļos vairs neizdodas, tad ir pēc iespējas ātrāk jāvēršas pie zobu higiēnista.
- Zobu higiēna pie SKY DREAM CLINIC higiēnista ir nesāpīga procedūra. Pēc zobu higiēnas zobi kļūst praktiski balti vai vismaz gaišāki par vairākiem toņiem.
Vēl viena populāra metode – zobu aplikuma noņemšana ar AirFlow (gaisa plūsmas) palīdzību. Šī metode ļauj zobu higiēnistam izlīdzināt zobu virsmu, padara tos gaišākus, noņem mīkstos un cietos aplikumus. Procedūras gaitā zobu higiēnists izmanto īpašu ūdens gaisa maisījumu, kurš iedarbojas uz zobiem zem spiediena, pēc tam zobi tiek pārklāti ar aizsargājošu sastāvu. Visas procedūras (zobu higiēnai) veikšanai ir nepieciešama aptuveni viena stunda.
Dalīties