Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Kādi zobu kronīši ir vislabākie, izvēle un uzstādīšana "Sky Dream Clinic"

Kādi zobu kronīši ir vislabākie, izvēle un uzstādīšana "Sky Dream Clinic"

Rīgas zobārstniecība ir plašs pakalpojumu sortiments, kurus sniedz augsti kvalificētie speciālisti maksimāli komfortablos apstākļos. Viens no visizplatītākajiem pakalpojumiem ir kronīša uzstādīšana zobam, kas pilda uzreiz vairākas funkcijas - aizsardzība un estētika.

Kādi zobu kronīšu veidi pastāv un kā pareizi izvēlēties

Zobārstniecības klīnikā "Sky Dream Clinic" var uzstādīt zobu kronīti no mūsdienīgiem materiāliem, kurus raksturo ilgs kalpošanas laiks, augsts izturīgums un estētisks ārējais izskats. Pašlaik par vispopulārākajiem tiek uzskatīti zobu kronīši, kas ir izpildīti no:

  • metāla keramikas;
  • cirkonija dioksīda;
  • keramikas;
  • metāla plastmasas;
  • alumīnija oksīda.

Bez izgatavošanas materiāla, zobu kronīšu klasifikāciju veic arī pēc virknes citu faktoru.

  1. Ražošanas tehnoloģija. Liešana, frēzēšana, presēšana.
  2. Kalpošanas laiks – pastāvīgi vai uz laiku.
  3. Izgatavošanas metode. Iedalāmi tiešos un netiešos. Pirmie tiek izgatavoti 1 posmā – stomatoloģisko manipulāciju veikšanas procesā. Otrā tipa kronīšu izgatavošana tiek veikta laboratorijas apstākļos, jo prasa speciālās tehnikas pielietošanu.
  4. Fiksācijas veids. Cementējamie, tapas un pieskrīvējamie uz implantiem.
  5. Balsta tips. Mēs būt vienkārtējie un balstošie. Pēdējie tiek izmantoti, uzstādot teleskopiskās vai tiltveida protēzes.

Izvēloties labākos kronīšus, nepieciešams ņemt vērā zoba kārtas numuru un tā galvenās funkcijas, audu sabrukšanas pakāpi, estētiskās īpašības, izturīguma raksturlielumus, kā arī dažus citus klīniskos kritērijus.

Zobārstniecības klīnika "Sky Dream Clinic" ir aprīkota ar mūsdienīgām iekārtām, savukārt augsti kvalificētajiem speciālistiem ir liela pieredze darbā ar dažādu tipu kronīšiem. Tādēļ ārsts vienmēr palīdzēs piemeklēt tā vispiemērotāko veidu un bez sāpēm uzstādīt maksimāli komfortablos apstākļos. Saņemt detalizētu informāciju par sniedzamajiem pakalpojumiem, kā arī ārsta konsultāciju var ŠEIT.

Dalīties