Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Gudrības zobu raušana vispārējā narkozē

Gudrības zobu raušana vispārējā narkozē

Lai veiktu gudrības zoba ekstrakciju, ķirurgam nepieciešams noteikts pieredzes un meistarības līmenis. Šis zobs atšķiras no saviem kaimiņiem ar to, ka tā saknēm ir neparedzama forma un atrašanās vieta. Vēl tiem mēdz būt sarežģīti izliekumi un virzieni, kas atšķiras no standarta zobiem. Tieši tāpēc šī procedūra tiek uzskatīta par sarežģītu ķirurģisku operāciju. Astotā zoba izraušanas laikā tiek veikta anestēzija, kas pilnībā novērš sāpīgas sajūtas. Parasti sāpes rodas pēc anestēzijas līdzekļa iedarbības beigām, kā arī šo sāpju intensitāte ir atkarīga no veiktās operācijas sarežģītības līmeņa.

Vienkārša gudrības zoba raušana

Pirms zoba ekstrakcijas ārsts apkopo informāciju par iespējamām alerģijām un slimībām, kuras var negatīvi ietekmēt turpmāko procesu. Apakšžokļa zoba pilnīgai anestēzijai nepieciešamas aptuveni 10 minūtes, bet augšžoklim – apmēram 4 minūtes. Parasti tiek izmantoti mūsdienīgi anestēzijas līdzekļi, kas piemēroti gan veseliem cilvēkiem, gan pacientiem ar blakusslimībām.

Veicot vienkāršu zobu raušanu vispārējā narkozē, ķirurgs izvairās no nepieciešamības veikt iegriezumus smaganās vai izurbt ap zobu esošos audus. Ja operācija tiek veikta veiksmīgi, tad tās ilgums nepārsniedz 10 minūtes. Pēc operācijas caurumā tiek ievietots ārstnieciskais materiāls. Sakarā ar to, ka brūce pēc zoba izraušanas ir samērā liela, tiek liktas šuves, lai paātrinātu dzīšanas procesu un samazinātu infekcijas rašanās risku.

Zobu raušana Sky Dream klīnikā

Mūsu centrā strādājošie pieredzējušie ķirurgi piedāvā klientiem nesāpīgu gudrības zobu raušanu, izmantojot progresīvas ultraskaņas tehnoloģijas, kā arī īpašas metodes efektīva dzīšanas procesa nodrošināšanai. Visas detaļas, ieskaitot pakalpojumu cenas un individuālu pieeju anestēzijai, var apspriest personīgās konsultācijas laikā. Mūsu centrā strādā zobārsti ir augstu profesionālo līmeni, jo mēs rūpējamies par Jūsu komfortu, tāpēc jebkuras procedūras mēs veicam ātri un kvalitatīvi.

Gudrības zoba raušanas cena ir atkarīga no izvēlētās anestēzijas metodes. Parasti tiek izmantota intravenālā un inhalācijas anestēzija. Lai saņemtu plašāku informāciju par šīs procedūras cenu, ieteicams vērsties pie ārsta.

Dalīties