Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Estētiskā zobārstniecība: kādas procedūras palīdz iegūt ideālu smaidu

Estētiskā zobārstniecība: kādas procedūras palīdz iegūt ideālu smaidu

Estētiskā zobārstniecība — tā ir zobārstniecības nozare, kas koncentrējas uz pacienta zobu izskata un smaida uzlabošanu. Šī virziena galvenais mērķis - ne tikai nodrošināt zobu veselību, bet arī padarīt smaidu pievilcīgāku un harmoniskāku. Ārsti praktizē dažādu metožu un tehnoloģiju izmantošanu, kas palīdz atrisināt ar zobiem saistītās problēmas. Ar zobu nepilnību novēršanu nodarbojas ortodonts.

Estētiskā zobārstniecība piedāvā noteiktas procedūras, kas palīdz iegūt nevainojamu smaidu. Zemāk pievienojam visizplatītākās procedūras:

  1. Zobu balināšana. Šis pakalpojums palīdz noņemt traipus un izbalinās zobus par vairākiem toņiem baltākus, tādējādi padarot Jūsu smaidu košāku un pievilcīgāku.
  2. Venīri (plānas keramikas plāksnītes, kas tiek piestiprinātas pie zobu priekšpuses) un pārklājumi (plānas keramikas plāksnītes, kuras nosedz zobu priekšpusi un sānu daļu) var palīdzēt mainīt zobu toni un iztaisnot zobus.

  3. Invazīva zobu stāvokļa korekcija: breketes jeb invizilīns (caurspīdīgas noņemamas breketes) palīdz koriģēt sakodienu un iztaisnot zobus.

  4. Kronīši un tiltiņi: kronīšus izmanto, lai atjaunotu bojātus vai nolūzu zobus, savukārt tiltiņi var aizstāt trūkstošos zobus, tādējādi palīdzot atjaunot smaida dabisko izskatu.

  5. Zobu implantācija. Zobu implanti ir izturīgs un uzticams veids, kas ļaus aizstāt trūkstošos zobus, atjaunojot smaida dabisko izskatu un funkcionalitāti.

  6. Higiēnas procedūras un profesionāla zobu balināšana. Regulāra zobu tīrīšana pie zobārsta palīdz saglabāt Jūsu smaida veselību un skaistumu, noņem aplikumu un zobakmeni, kā arī novērš kariesa un periodontīta attīstību.

  7. Smaganu rekonstruktīvā ķirurģija: smaganu formas un stāvokļa korekcijas procedūras var palīdzēt iegūt harmoniskāku un pievilcīgāku smaidu.

Estētiskā zobārstniecība kļūst arvien populārāka, jo pacienti vēlas iegūt ne tikai veselus zobus, bet arī pievilcīgu smaidu, kas lieliski papildina viņu koptēlu. Plašāka informācija par šo tēmu pieejama, sekojot saitei šeit.

Dalīties