Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

6 zobu implantācijas priekšrocības

6 zobu implantācijas priekšrocības

Lai pilnībā izprastu uz implantu balstīto protēžu priekšrocības, jāsaprot, kas tas ir un kā darbojas. Zobu implants — tas ir mākslīgs zobs un sakņu sistēma, kuri izskatās un darbojas kā dabīgs zobs. Metāla titāna implanta sakni ievieto žokļa kaulā ķirurģiskā ceļā, bet augšpusē piestiprina kronīti.

Uz zobu implantiem balstītām protēzēm iestiprina zobu implanta sakni, augšējā daļā tiek iestiprināta skrūve (vai tapiņa), taču kronīti neuzstāda. Tā vietā pie skrūves stiprina pilnu loka protēzi (zobu protēzi). Parasti žoklī izvieto 4 zobu implantus, lai noturētu vienu veselu zobu protēzes loku.

Zobu implantu uzstādīšanas plusi

  1. Uz zobu implantiem balstītiem zobiem ir gandrīz tāda pati spēja kost un košļāt, kā ar dabiskajiem zobiem.
  2. Uz zobu implantiem balstītiem zobiem nav nepieciešama blakus esošo zobu slīpēšana un to novājināšana, ka tas ir nepieciešams uzstādot tiltveida protēzes.
  3. Zobu implanti un to restaurācija izskatās, tiek izjusta un funkcionē tieši tāpat, kā īstie zobi. Pacienti reti spēj atšķirt zobu, kurš balstīts uz zobu implantu, no dabiskā.
  4. Zobu implanti novērš kaulu masas zudumu, kas parasti veidojas zem trūkstošajiem zobiem. Tas palīdz saglabāt Jūsu žokļa izmērus un formu.
  5. Uz zobu implantiem balstītie kronīši notur blakus esošos zobus savā vietā, neļaujot tiem nobīdīties spraugā un radīt sakodiena problēmas.
  6. Uz implantiem balstītās protēzes droši turas savās vietās, tām nav vajadzīga līme un tās nodrošina ievērojami labāku košļāšanu. Bieži vien nav vajadzīgas mākslīgās aukslējas, kuras nomāc Jūsu garšas maņas.

Mūsu zobārstniecības klīnika rūpējas par sniegto pakalpojumu kvalitāti. Mūsu ārsti regulāri iziet papildus apmācības, bet ortopēdisko konstrukciju kvalitātes uzlabošanai mēs izmantojam tikai mūsdienīgu aprīkojumu un drošus materiālus.

Dalīties