Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Dr. Marija Kiliarska

Dr. Marija Kiliarska

Dr. Marija Kiliarska zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par ārstu-diagnostiķi.

Dr.Marija Kiliarska ir no Ukrainas. Mūsu klīnikā Dr.Kiliarska piedāvā unikālu pakalpojumu zobārstniecības nozarē Latvijā. Vispirms visi pacienti, kuri pierakstās uz jebkurām zobārstniecības manipulācijām pie Sky Dream Clinic zinošiem speciālistiem, saņem Dr.Kiliarskas konsultāciju. Šajā konsultācijā ietilpst detalizēta mutes dobuma apskate, fotofiksācija, abu žokļu 3D datortomogrāfija, ārstēšanas plāna sastādīšana, atbildes uz pacienta jautājumiem. Jo daudzas mutes dobuma problēmas, kuras sev novērojat, visbiežāk atrisināmas tikai kompleksi. Tāpēc piedāvājam netērēt laiku, bet iegūt vispilnīgāko un saprotamāko konsultāciju – diagnostiku tikai 1 vizītes laikā (60 minūtes).

Dr. Marija runā krievu un angļu valodā, un konsultācijas laikā ir pieejams zobārsta asistents, kas nepieciešamības gadījumā visu nepieciešamo informāciju iztulkos latviešu valodā.

“Jūs iegūsiet pilnīgu izpratni un zināšanas par savas mutes dobuma stāvokļa reālo klīnisko ainu, ieskaitot visas slēptās problēmas ar sekojošu ārsta slēdzienu un individuāliem ieteikumiem par turpmāko ārstēšanu vai profilaki.”

/Dr.Marija Kiliarska/

Mācību iestāde: Harkovas nacionālā medicīnas universitāte

Dalīties