Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Dr. Anna Petrova

Dr. Anna Petrova

Dr. Anna Petrova zobārstniecības klīnikā Sky Dream Clinic strādā par terapeiti.

Dr.Anna Petrova ir no Ukrainas. Dr.Petrova lieliski un bez sāpēm ārstē un uzlabo zobu veselības stāvokli, izmantojot savā ārstēšanas arsenālā tikai modernāko zobārstniecības aparatūru un izmeklētus preparātus. Zobu sāpes bieži kalpo par signālu tam, ka patoloģiskais process ir jau aizgājis pietiekami tālu un ir jau sarežģījumi. Sāpju patvaļīga samazināšanās vai izzušana parasti neliecina par atveseļošanos, tieši pretēji var liecināt par to, ka slimība ir pārgājusi nākamajā stadijā. Zobu sāpes rodas nerva bojājuma dēļ, kas atrodas zobā vai tam apkārtesošajos audos. Dr.Petrova izdarīs visu, lai nepieļautu šādu situāciju, jo ir svarīgi savlaicīgi pierakstīties pie zobārsta, lai ar ārstēšanas palīdzību izvairītos no stiprām zobu sāpēm un zoba zaudēšanas.

Dr.Petrova runā krievu un angļu valodā, un ārstēšanas laikā ir pieejams zobārsta asistents, kas nepieciešamības gadījumā visu vajadzīgo informāciju iztulkos latviešu valodā.

“Mūsdienu medicīna ir spējīga novērst jebkuru saslimšanu visbīstamākās sekas, jo īpaši gadījumos, kad runa ir par zobiem. Taču savlaicīgi nevēršoties pie ārsta ar kariesa problēmām, pēc kāda laika var saskarties ar tā radītiem sarežģījumiem.”

/Dr. Anna Petrova/

Mācību iestāde: Дніпровський державний медичний університет

Dalīties