Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

MŪSU JAUNĀ RUBRIKA: IEPAZĪSIMIES TUVĀK AR „SKY DREAM CLINIC” SPECIĀLISTIEM!

MŪSU JAUNĀ RUBRIKA: IEPAZĪSIMIES TUVĀK AR „SKY DREAM CLINIC” SPECIĀLISTIEM!

Mūsu klīnikā strādā neparasti, apdāvināti un ļoti interesanti cilvēki. Piemēram, mūsu ārstu asistente Anastasija Baibakova paralēli darbam „Sky Dream Clinic”, strādā vēl par bērnu aprūpes māsu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā.

Jūsu uzmanībai mēs sagatavojām Anastasijas stāstu par viņas ikdienu, strādājot par bērnu aprūpes māsu!

„Jau kopš bērnības es zināju, ka vēlos savu dzīvi saistīt ar medicīnu, turklāt biju pārliecināta, ka vēlos palīdzēt tieši bērniem. Pagāja daudz gadu, un, lūk, esmu bērnu aprūpes māsa Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā.

Mans galvenais uzdevums ir nodrošināt mazajiem pacientiem profesionālu medicīnisko aprūpi. Katra jauna diena nelīdzinās iepriekšējai, jo pie mums mazuļus ved no visas Latvijas, katram ir savs stāsts. Mans vismazākais pacients svēra tikai 480 gramus, viņš ilgi dzīvoja inkubatorā ar noteiktu temperatūru un mitruma līmeni, auga un pieņēmās spēkā, mācījās patstāvīgi elpot un ēst. Tagad viņš jau ir mājās kopā ar mīlošu ģimeni.

Mēdz būt arī mazuļi, kuru dzimšanas svars ir virs 5 kg, bet arī viņiem ir vajadzīga palīdzība – šiem bērniem var būt sirdskaite, asfiksija, dzemdību trauma, infekcija utt. Viņus izmeklē, operē, novēro uzlabojumus, pēc kā ievieto palātās, kur māte dzīvo kopā ar savu mazuli. Nereti nākas veikt reanimācijas pasākumus, jo bērni ir īpaši jūtīgi un ievainojami.

Es gūstu lielu gandarījumu no darba, kad veselus bērnus un laimīgos vecākus izraksta no slimnīcas uz mājām. Nesen uz nodaļu ciemos atnāca viena no manām pirmajām pacientēm, atnāca pati, nu jau savām, vairs ne tik mazajām kājiņām. Tas ir īsts laimes mirklis.

Kā sanāca, ka es atnācu uz „Sky Dream Clinic”?

Atpūta man nozīmē darbības veida nomaiņu. Man patīk mācīties, tāpēc nolēmu izmēģināt savus spēkus kādā pilnīgi jaunā nozarē – stomatoloģijā. Un es par ne reizi neesmu nožēlojusi! Te es varu palīdzēt bērniem pārvarēt bailes, atbalstīt un līdzdarboties viņu nevainojamā veselīgā smaida radīšanā.”

Mūsu speciālisti

Dalīties