Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

JAUNAS IESPĒJAS ĀRSTĒTIES BEZ STRESA UN BAILĒM!

JAUNAS IESPĒJAS ĀRSTĒTIES BEZ STRESA UN BAILĒM!

Sedācija ar slāpekļa oksīdu (smieklu gāzi) – atbrīvo no bailēm un ļauj pacientam (lielam un mazam) ārstēšanas laikā justies komfortabli un droši!

Ievērojama daļa sabiedrības ir pārliecināta, ka zobārstniecība ir sāpīgs vai katrā ziņā ļoti nepatīkams process. Tādēļ šie cilvēki jebkādiem līdzekļiem cenšas izvairīties no zobārsta apmeklējuma vai arī piesaka vizīti pie speciālista tikai stipru sāpju gadījumā.

Sedācija ar smieklu gāzi var būt piemērota izvēle tieši trauksmainiem pacientiem. Sāpes remdinošās īpašības, kas piemīt smieklu gāzei, ļauj paaugstināt pacienta sāpju slieksni un toleranci pret sāpēm. Trauksmains pacients, kam zobārsta kabinetā ļauj justies komfortabli, kļūst par lojālu pacientu uz ilgu laiku.

Dažas slāpekļa oksīda ieelpas palīdzēs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Turklāt pacients paliks pie pilnas apziņas un spēs adekvāti novērtēt apkārt notiekošo, reaģējot uz ārsta lūgumiem un jautājumiem. Tā ir pilnīgi droša gāze, kas līdzīga tai, kas veidojas gaisā negaisa laikā. Ka arī gāze izvadās strauji 2 – 3 minūšu laikā pēc pārtraukšanas.

Mūsu speciālisti

Dalīties