Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

YUMI LASHES - Skropstu keratīna liftings

YUMI LASHES - Skropstu keratīna liftings

YUMI LASHES - Skropstu keratīna liftings

YUMI LASHES - Skropstu keratīna liftings

SKY BEAUTY ir tāds mikropigmentācijas centrs, kas nemitīgi attīstās, paplašina savu pakalpojuma kvalitāti un procedūru klāstu. Skropstu keratīna liftings – šī procedūra savu popularitāti ir ieguvusi arī ārvalstīs. Tagad tā ir pieejama arī SKY BEAUTY centra klientēm. Šo procedūru var dēvēt par alternatīvu klasiskiem ķīmiskiem skropstu ilgviļņiem. YUMI Lashes – skropstu keratīna liftings ļauj pagarināt skropstas, neizmantojot mākslīgo pieaudzēšanu, tas savukārt palīdz izveidot skaistu un izteiktu skropstu izliekumu. Visas sastāvdaļas ir absolūti drošas. Ir arī jāatzīmē, ka šai procedūrai nav negatīvu seku uz skropstām, tā stiprina to struktūru, pateicoties barojošām produkta sastāvdaļām

Vairāk informācijas par mikropigmentāciju lasiet šeit

Skropstu pieaudzēšana

Inovatīvs skropstu pieaudzēšanas materiāls – Perfect Silk Lashes.

Skropstu pieaudzēšana

Perfect Silk Lashes novitāti nodrošina tieši speciālā līme. Ar šīs līmes palīdzību centra SKY BEAUTY speciālisti pieaudzē mākslīgās skropstas. Šī līme ir tikusi izpētīta ASV zinātniski un medicīniski. To ir akceptējuši par drošu izmantošanā, atšķirībā no citām līmēm, kuras ir pieejamas mūsu tirgū. Perfect Silk Lashes – līmes sastāvā ietilpst viela, kura aktīvi tiek izmantota medicīnā, lai ārstētu brūces, neizmantojot šuves. Tādēļ tā nodrošina maksimālu drošību bez blaknēm, nededzina acis, nerada apsārtumu un plakstiņu pietūkumu. 

Ir vēl jāpiemin, ka skropstu pieaudzēšanas pakalpojumu centrā SKY BEAUTY piedāvā, ar 10 gadu pieredzi permanentajā grimā un divu starptautisko konkursu uzvarētāja mikropigmentācijā, Jūlija Korajeva.

Vairāk informācijas par mikropigmentāciju lasiet šeit.

Dalīties