Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Vai ārstēt piena zobus? Noteikti, savlaicīgi un nesāpīgi!

Vai ārstēt piena zobus? Noteikti, savlaicīgi un nesāpīgi!

Labs zobārsts bērniem. Piena zobu komfortabla ārstēšana zem narkozes bērnu zobārstniecībā Rīgā.

Savulaik, piena zobu ārstēšana, ko jau sen un veiksmīgi praktizē mūsu stomatoloģijas klīnika, netika uzskatīta par obligātu. Daudzi uzskatīja, ka zobārsts bērniem bija vajadzīgs tikai vecākiem, kuri pārlieku rūpējās par savu mazuli.

Šobrīd nevienam pat prātā neienāks apgalvot, ka piena zobiem nav vajadzīga ārstēšana, jo tie izkritīs agrā bērnībā. “Agrais vecums” katram bērnam ir individuāls. Mūsu zobārsts bērniem regulāri pieņem 12-13 gadīgus pacientus, kuriem vēl aizvien ir piena zobi un kā sekas – kariess. Viens no tā iemesliem – bērni agrā vecumā vēl neprot kvalitatīvi rūpēties par mutes dobumu.

Objektīvās briesmas, kuras slēpj pagaidu zobu ārstēšanas ignorēšana: hroniskas infekcijas, neglīts sakodiens piena zobu rindas agrā sabrukuma dēļ, gremošanas traucējumi ēdiena sliktās sakošļāšanas rezultātā – un tas vēl nav viss.

Bērna pozitīvā savlaicīgā socializācija ir ļoti svarīga psihiski veselas personības veidošanā, kura ir atbildīga par savu veselību. Bērnu zobārsts – personāžs, kuram jāparādās bērna realitātē tikai pozitīvā tonalitātē, bez emocionālā diskomforta. Sāpīga un vardarbīga zobu ārstēšana, asociējas pēc tam pieaugušam cilvēkam ar bailēm no zobārstniecības aprīkojuma. Mūsu stomatoloģijas klīnika pieņem pacientus, kuri ieradušies jau vēlīnā mutes dobuma bojājumu stadijā, jo savlaicīgi mūs apmeklēt traucēja bērnu bailes (stomatofobija).

Bērnu zobārstniecība Rīgā – ārstējam piena zobus zem narkozes

Ne tikai gaidāmā traumatiskā sāpīgā bērnu zobārsta ķirurģiskā iejaukšanās, bet arī paaugstinātā bērna trauksme – ir iemesls narkozes izmantošanai.

Mūsu bērnu zobārstniecība tiek raksturota ar nopietnu pieeju pacienta veselības stāvokļa monitoringam. Būdami ieinteresēti, lai Jūs atgrieztos tieši pie mums, mēs apkopojam organisma reakciju detalizētu dokumentēšanu un iespējamās komplikācijas ārstēšanas laikā. Tātad, Sky Dream Clinic zobārsts bērniem, pārliecināsies, ka bērnam nav alerģisko reakciju uz anestēziju.

Zobārsts bērniem īpašu uzmanību pievērsīs strādājot ar:

  • Mazuļiem no 1 līdz 3 gadiem.
  • Situācijā, kad jāārstē vairāki zobi uzreiz.
  • Bērniem, kuriem ir izteikts vemšanas refleks un “īpašajiem” mazuļiem, saskarsmē ar kuriem ir jāņem vērā dažādi sindromi un neiroloģija.

Sky Dream Clinic – pieejama Rīgas zobārstniecība. Cenas ziņā mēs orientējamies uz pacientiem, kuri neattiecas uz VIP kategoriju. Galīgā cena veidojas, pamatojoties uz pakalpojumiem, kuri Jums tik tiešām ir vajadzīgi.

Dalīties