Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Stomatoloģija Rīgā Sky Dream Clinic – mūsdienīgu cilvēku izvēle!

Stomatoloģija Rīgā Sky Dream Clinic – mūsdienīgu cilvēku izvēle!

Stomatoloģija RīgāPrivātā stomatoloģija Rīgā Sky Dream Clinic – tas ir mūsdienīgs centrs, kur pieaugušajiem un arī bērniem sniedz dažādus stomatoloģijas pakalpojumus. Mūsu zobārsti spēj veikt jebkura sarežģītības līmeņa stomatoloģiskās manipulācijas. Mēs pastāvīgi strādājam pie tā, lai piedāvātu visaugstākās kvalitātes pakalpojumus par pieejamu cenu. Labas stomatoloģiskās klīnikas un zobārsta darba pamata kritēriji – ir ilglaicīgs rezultāts, pacienta komforts ārstēšanas procesā.

Sky Dream Clinic pilnībā atbilst augstajam profesionālajam līmenim, sniedz kvalitatīvus stomatoloģiskos pakalpojumus, izmantojot mūsdienīgas stomatoloģiskās iekārtas, jaunākās tehnoloģijas, ārstēšanas metodes. Darbā tiek izmantoti tikai pārbaudīti stomatoloģiskie materiāli no atpazīstamām, drošām ražotājkompānijām.

Mūsu stomatoloģija Rīgā piedāvā pilnu stomatoloģisko palīdzības kompleksu, sākot ar profilaktiskiem pasākumiem, beidzot ar augstas klases protezēšanu, implantāciju, zobu estētisko restaurāciju. Visi zobārsti regulāri paaugstina savu kvalifikācijas līmeni, par ko liecina daudzie diplomi un sertifikāti.

Kāpēc stomatoloģija Rīgā Sky Dream Clinic ir labākā?

Iemesli, kāpēc tai var uzticēties:

  • Procedūras tiek veiktas teicami aprīkotos, ērtos kabinetos.
  • Individuāla pieeja katram klientam, rūpes par cilvēka veselības stāvokli ir garantētas.
  • Ilgstoša garantija visiem stomatoloģisko pakalpojumu veidiem.
  • Efektīva ārstēšana maksimāli īsos termiņos.
  • Katra no procedūrām ir pilnīgi droša – tiek izmantotas ultramodernas iekārtas, materiāli, nodrošināta pilnīga sterilitāte.
  • Pieredzējuši, augsti kvalificēti zobārsti ļoti atbildīgi veic savus pienākumus – viņu patiesās rūpes par katru pacientu ļauj aizmirst par bailēm no zobārsta un tāpēc zobu sāpes nebūs jūtamas.
  • Visiem stomatoloģijas pakalpojumiem ir noteiktas pieņemamas cenas, kuras ir pieejamas daudziem pacientiem.

Stomatoloģijas klīnika Sky Dream Clinic jau pēc pirmā apmeklējuma ļaus Jums saprast – tā ir labākā. Mēs cienām, mīlam savus klientus, patiesi uztraucamies par viņu veselības stāvokli, pašsajūtu, rūpējamies par savu reputāciju un viegli tiekam galā pat ar vissarežģītākajiem gadījumiem.
Garantējam katram pacientam veselīgu, skaistu smaidu ilgus gadus!

Dalīties