Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Sky Dream Clinic speciālistu veiktā mutes dobuma higiēna palīdzēs izvairīties no zobu problēmām!

Sky Dream Clinic speciālistu veiktā mutes dobuma higiēna palīdzēs izvairīties no zobu problēmām!

Lai novērstu stomatologiskās problēmas, nepieciešama mutes dobuma higiēna, kuru veiks speciālisti. Ja zobu higiēna netiek ievērota, tas var novest pie kariesa, sliktas elpas, pulpīta, parodontīta, gingivīta. Bieži vien šādas problēmas kļūst par iemeslu zoba zaudēšanai.

Mutes dobuma higiēna, kuru veic klīnikas Sky Dream Clinic speciālisti, palīdzēs atbrīvoties no mikrobiem, tāpat cīnīties ar zobakmeni, aplikumu. Mēs piedāvājam saviem klientiem kvalificētu konsultāciju, kuras laikā skaidrojam pacientiem, cik svarīga ir individuālā zobu higiēna, stāstām par mūsdienīgajiem līdzekļiem un metodēm, kuras palīdzēs izvairīties no stomatoloģiskajām problēmām.

Ar dažādu mutes dobuma higiēnas līdzekļu palīdzību ir iespējams savlaicīgi veikt stomatoloģisko saslimšanu profilaksi:

  • Remineralizāciju, emaljas nostiprināšanu.
  • Mikrobu daudzuma samazināšanu.

Mutes dobuma higiēnaProblēmas ar zobiem var rasties pat tajos gadījumos, kad Jūs pievēršat pietiekamu uzmanību saviem zobiem, regulāri tos tīrāt, izmantojat dažādus citus kopšanas līdzekļus. Taču, pat neskatoties uz to, joprojām var būt vajadzīga mutes dobuma higiēna, kuru veiks klīnikas speciālisti.

Zobu rindā var būt vietas, kuras nevar aizsniegt pat ļoti laba zobu suka. Tieši tur arī sāk veidoties aplikumi, kuri pārvēršas zobakmenī, un zem tā attīstās kariess. Lai atbrīvotos no dažādām problēmām, zobārstu ir vēlams apmeklēt divas reizes gadā.

Mūsu stomatologi veiks apskati, secinās, kādā stadijā ir mutes dobums, un kas ir jāizdara šajā etapā. Pie mums ir veicama zobu higiēna profesionālā līmenī.

Ko ietver sevī profesionāla mutes dobuma higiēna klīnikā Sky Dream Clinic?

  • Zobakmens noņemšana.
  • Aplikuma noņemšana.
  • Pulēšana, pēc kuras veidojas gluda zoba virsma, kā rezultātā samazinās mikrobu daudzums.
  • Zobu remineralizācija, izmantojot fluora vai kalcija preparātus.

Jūs interesē kvalitatīva mutes dobuma higiēna vai zobu balināšana? Ja tā, tad mūsu stomatoloģiskā klīnika ar prieku palīdzēs atrisināt šos jautājumus. Sazinieties ar mums, un mēs izdarīsim tā, ka Jūsu zobi ilgi būs veseli. Negaidiet, līdz parādīsies slimības pazīmes, parūpējieties par zobu veselību savlaicīgi.

Dalīties