Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Sky Dream Clinic – kvalitatīva zobārstniecība Rīgā

Sky Dream Clinic – kvalitatīva zobārstniecība Rīgā

Vēlaties skaistu smaidu, veselus zobus un smaganas? Jūs nepanesat zobu sāpes un nevēlaties nodarboties ar paārstēšanos. Tad zobārstniecība Rīgā Sky Dream Clinic klīnikā – tā ir vispareizākā izvēle. Šī medicīnas iestāde piedāvā plašu pakalpojumu klāstu:

  • kompleksu izmeklēšanu;
  • zobu raušanu;
  • protezēšanu;
  • implantēšanu;
  • atjaunošanu;
  • higiēnu;
  • profilaksi un citus pakalpojumus.

Sky Dream Clinic mājas lapā Jūs varat iepazīties ar pilnu pakalpojumu un īpašo piedāvājumu klāstu, to cenām, kā arī pierakstīties uz tikšanos tiešsaistē, bez nepieciešamības ierasties medicīnas iestādē.

Zobārstniecības pakalpojumu kvalitāte atbilst Eiropas augstākajiem standartiem. Tos izmanto ne tikai Latvijas, bet arī citu Eiropas Savienības valstu pilsoņi. Labāka zobu ārstēšanas pieejamība, nekā citās ES valstīs. Pateicoties tam, Sky Dream Clinic zobārstniecība – tā ir vispiemērotākā izvēle.

Sky Dream Clinic zobārstniecības pakalpojumu priekšrocības

Sky Dream Clinic garantē absolūtu drošību pacienta veselībai. Zobu ārstēšana tiek veikta bez sāpēm un diskomforta sajūtas. Sniedzot zobārstniecības pakalpojumus, tiek izmantoti pārbaudīti anestēzijas un atsāpināšanas līdzekļi. Tiek veikta mūsdienīga kompleksā mutes dobuma pārbaude, kas ļauj atklāt slimības agrīnā stadijā. Medicīnas speciālisti izmanto vienreizējās lietošanas instrumentus un materiālus. Klīnika stingri ievēro sanitāro normu un higiēnas prasības.

Vēl zobārstniecības klīnika nodrošina speciālistu izbraukšanu pie klientiem, lai sniegtu konsultācijas.

Ar zobārstniecības pakalpojumu cenām Jūs varat iepazīties mūsu mājas lapā. Pēc konsultācijas un pilnas izmeklēšanas ārsts veiks ārstēšanas kursa saskaņošanu. Ar pacientu tiek noslēgts līgums, kā arī tiek aizpildīta visa medicīniskā dokumentācija.

Klīnikā strādā augsti kvalificēti un pieredzējuši ārsti ar ilggadēju pieredzi, kas ir īsti profesionāļi. Tie ir vadošie Latvijas speciālisti, kas palīdzēs izvēlēties individuālu ārstēšanu katram pacientam.

Kvalificēta zobārstu palīdzība tiek nodrošināta, izmantojot modernās tehnoloģijas un jaunākās iekārtas.

Uzņēmums iegādājas medicīnas iekārtas, materiālus un medikamentus tieši no ražotājiem, kas ļauj sniegt zobārstniecības pakalpojumus par zemāku cenu nekā citās klīnikās.

Viss klīnikas personāls ir ļoti laipns, atsaucīgs un uzmanīgs.

Par sniegtajiem pakalpojumiem jāmaksā pēc ārstēšanas pabeigšanas. Pēc pilnīgas izmeklēšanas un ārstēšanas zobārsts sniedz klientam rekomendācijas saistībā ar slimību profilaksi un pareizu mutes dobuma kopšanu.

Dalīties