Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Sakodiena korekcija bērniem Rīgā

Sakodiena korekcija bērniem Rīgā

Sakodiena korekcija bērniem tiek veikta, izmantojot ortodontisko ārstēšanu. Tā ir medicīnas specialitāte, kas nodarbojas ar nepareiza sakodiena, nepareiza zobu izvietojuma un žokļa korekciju. Parasti vispirms jāapmeklē ortodontu, kurš veiks zobu apskati un sakodiena diagnostiku. Pamatojoties uz iegūtajiem rezultātiem, tiks sastādīts vispiemērotākais ārstēšanas plāns. Lai veiktu sakodiena korekciju bērniem, tiek izmantotas dažādas ortodontiskās ierīces.

Atkarībā no konkrētās situācijas, var tikt nozīmētas gan izņemamas, gan neizņemamas ierīces. Izņemamās ierīces tiek izmantotas, lai koriģētu vienkāršus nepareiza sakodiena gadījumus. Tās bērns var izņemt ēšanas vai zobu tīrīšanas laikā. Sarežģītos gadījumos tiek izmantotas neizņemamas ierīces, piemēram, zobu breketes. Zobu breketes – tie ir mazi metāla vai keramikas gabaliņi, kurus piestiprina pie zobiem un sasien kopā ar stiepli. Tās nodrošina nepārtrauktu spiedienu uz zobiem, lai varētu pakāpeniski tos pārvietot pareizā stāvoklī.

Nepareiza sakodiena ārstēšana prasīs zināmu laiku, tāpēc var būt nepieciešami vairāki mēneši vai pat gadi atkarībā no konkrētā gadījuma sarežģītības. Vēl ļoti svarīga ārstēšanas procesa sastāvdaļa – tās ir regulāras vizītes pie ortodonta, kuru laikā tiek pārbaudītas un pielāgotas uzstādītās sakodiena korekcijas ierīces.

Svarīgi ir doties pie pieredzējuša ortodonta, lai saņemtu profesionālus padomus un ieteikumus, kas būs piemēroti konkrēti Jūsu bērna sakodiena korekcijai.

SKY DREAM CLINIC klīnika

Labākais ortodonts strādā SKY DREAM CLINIC centrā. Mēs palīdzam efektīvi iztaisnot zobus jebkurā vecumā. Neskatoties uz to, pastāv dažas atšķirības bērnu un pieaugušo ārstēšanā. Bērniem ārstēšanas process parasti ir ātrāks un vienkāršāks, jo, uzsākot ārstēšanu agrīnā vecumā, pastāv lielāka iespēja novērst nepareiza sakodiena veidošanos, kā rezultātā izdosies izvairīties no šķību zobu parādīšanās.

Medicīnas centrā tiek izmantotas mūsdienīgas iekārtas un inovatīvas ārstēšanas metodes. Sadarbība ar vadošo zobārstniecības laboratoriju DentaLab ļauj mums pasūtīt ierīces, kas padara mūsu pacientu smaidus veselīgākus, pievilcīgākus un apbrīnas vērtus!

Dalīties