Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Profesionāla mutes dobuma higiēna – saglabājiet skaistu smaidu un Jūsu zobu veselību

Profesionāla mutes dobuma higiēna – saglabājiet skaistu smaidu un Jūsu zobu veselību

Pareiza higiēnas procedūru veikšana un regulāras vizītes pie stomatologa – prasmes, kuras jāapgūst no dzimšanas.

Kvalitatīva un pastāvīga mutes dobuma higiēna ļauj par 85 % nodrošināt zobu rindas veselību un saglabāšanu. Zobu kopšanas procedūras ir jāveic pastāvīgi un jebkurā vecumā.

Zobu tīrīšana mājas apstākļos, izmantojot zobu birsti un diegu, ne vienmēr ir efektīva. Nepareiza tīrīšana, aplikuma uzkrāšanās grūti pieejamās vietās, pakāpeniski izraisa zobakmens veidošanos. Arī bērnu zobārstniecība šo problēmu uzskata par aktuālu.

Tas ir saistīts ar to, ka ir sarežģīti iztīrīt grūti pieejamas vietas, kurās uzkrājas aplikums un veidojas zobakmens.

Profesionāla tīrīšana ļauj likvidēt nogulsnes zobu rindas atklātās vietās, pie zobu saknēm, zobu kabatās pie smaganām un starpzobu telpā.

Profesionālā zobu higiēna tāpat ir paredzēta arī tiem pacientiem, kuriem būs jāveic stomatoloģiskā ārstēšana. Tas ļauj atbrīvot zobu vienību no aplikuma, atrast kariesa skarto vietu un izvēlēties labāko plombes materiālu.

Nepilnvērtīgas vai nepareizas zobu kopšanas rezultāts:

  • Sāpīgas sajūtas smaganās un asiņošana.

  • Nepatīkama smaka mutes dobumā.

  • Tumšas krāsas aplikuma veidošanās.

  • Plaisu rašanās, zobu izkustēšanās un zobu vienības zaudējums.

Lai izvairītos no stomatoloģiska rakstura problēmām un saglabātu zobu rindas veselību, stomatoloģija piedāvā apmeklēt higiēnistu. Mutes dobuma higiēna profesionālos apstākļos būtu jāveic reizi sešos mēnešos.

Pacientiem, kuriem zobakmens veidošanās notiek intensīvāk: smēķētājiem, diabētiķiem, parodontozes slimniekiem, profesionāla zobu higiēna vēlama reizi trijos mēnešos.

Profesionālās mutes dobuma higiēnas metodes klīnikā Sky Dream Clinic

Stomatoloģija “Sky Dream Clinic” un tur izvietotais jaunākās paaudzes mūsdienīgais aprīkojums, ļauj veikt tīrīšanas higiēnas procedūras maksimāli kvalitatīvi un nesāpīgi, nebojājot zobu emalju.

Zobu higiēna – profesionālie pasākumi:

  • Aplikuma un zobakmens noņemšana izmantojot ultraskaņu – savlaicīgi veiktā procedūra atbrīvo pacientu no turpmākām komplikācijām un nopietnām saslimšanām.

  • Pulējošas pastas ar kalciju un fluoru izmantošana – tas novērš aplikuma pielipšanu zobu virsmai.

  • Remineralizējošā terapija – aplikācijas ar fluoru saturošiem preparātiem sniedz profilaktisku, ārstniecisku funkciju un nostiprina zobu emalju.

  • Diagnostika un konsultācijas – higiēnists detalizēti izstāstīs par visām pareizas mutes dobuma higiēnas niansēm, slimību profilakses metodikām, kā arī palīdzēs individuāli izvēlēties kompleksos pasākumus un personīgās higiēnas līdzekļus.

Bērnu zobu higiēnas īpatnības

Nevajag aizmirst, ka ir arī bērnu stomatoloģija. Mazuļa mutes dobuma aprūpe jāsāk jau no pirmajām dzīves dienām. Izprast bērnu zobu kopšanas īpatnības Jums palīdzēs higiēnists. Visas tīrīšanas manipulācijas pārvēršot spēlē, Jūs novērsīsiet aplikuma uzkrāšanos, saslimšanas iespējas un saglabāsiet bērnam veselus zobiņus un skaistu smaidu nākotnē.

Pēc profesionālās zobu tīrīšanas no aplikuma, Jums būs skaisti un veseli zobi, atbrīvoti no aplikuma kaitīgās ietekmes. Efekta ilgums saglabāsies tikai regulāras higiēnista apmeklēšanas gadījumā, ievērojot visas viņa rekomendācijas par mutes dobuma kopšanu.

Zobārstniecība “Sky Dream Clinic” dos iespēju Jums iziet diagnostiku, saņemt konsultācijas un uz visiem laikiem atbrīvoties no aplikuma un zobakmens.

Dalīties