Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Periodontoloģija – smaganu ārstēšana Rīgā

Periodontoloģija – smaganu ārstēšana Rīgā

Periodontoloģija - tas ir īpašs virziens stomatoloģijā. Tas ir orientēts uz smaganu un ar tām saistīto slimību ārstēšanu, iekaisuma procesu profilaksi un zobakmens veidošanās novēršanu utt. Paradontoze Rīgā un citas saistītās slimības veiksmīgi var ārstēt Sky Dream Clinic klīnikā. Periodontoloģija nodarbojas pat ar tādu slimību novēršanu, kā, piemēram, periodontīts, gingivīts.

Mūsdienu tehnoloģiju pielietošana, inovatīvas terapijas un medikamentu izmantošana, precīza konkrētas slimības stadijas noteikšana, kā arī pareizi izvēlēts ārstēšanas kurss ļauj veiksmīgi cīnīties ar daudzām smaganu slimībām un veikt efektīvu profilaksi, lai novērstu to rašanos.

Šo darbu klīnikā veic pieredzējuši ārsti ar plašu praktisko pieredzi, kuri labi pārzina katra preparāta iedarbību, prasmīgi rīkojas ar zobārstniecības instrumentiem, kā arī veic kvalitatīvu zobu tīrīšanu. Paradontoze vai cita smaganu slimība noteikti atkāpsies, un Jūs uz visiem laikiem aizmirsīsit, kas tā tāda ir.

Klīnika ir aprīkota ar modernām iekārtām, kā arī tiek izmantotas tikai pārbaudītas, jaunākās zāles un ārstēšanas tehnoloģijas. Pacientam tiek nozīmēta efektīva terapija, kuru ārsts veic klīnikā un pats pacients mājās. Tāpēc ir svarīgi to ievērot, jo tad Jūs garantēti sasniegsiet vēlamo rezultātu.

Ievērojāt slimības pazīmes – lieki nevilcinieties, bet nekavējoties apmeklējiet Sky Dream Clinic klīnikas ārstu

Uz to, ka Jums ir problēmas ar smaganām norāda:

  • nepatīkams aromāts mutes dobumā;
  • periodiska smaganu asiņošana, jo īpaši pēc cietu un sausu pārtikas produktu ēšanas;
  • zobi sākuši kustēties;
  • smaganas sāk atkāpties no zobiem.
  • parādījusies spilgti izteikta zobu jutība pret ļoti aukstu vai tieši otrādi – pret karstu ēdienu.

Tas nozīmē, ka Jums ir paradontoze, kuras ārstēšanu nekādā gadījumā nedrīkst atlikt, jo tad, ja slimība tiek ielaista, to izdarīt būs praktiski neiespējami, tāpēc klients var pazaudēt zobus.

Nepieciešams paradontologs Rīgā - Sky Dream Clinic Jūsu pareizā izvēle

Klīnika var lepoties ar augstas kvalitātes ārstēšanu, kas sniedz pozitīvus rezultātus pat stipri ielaistu slimību gadījumā, kā arī sarežģītās situācijās. Turklāt Jūs patīkami iepriecinās laipnais personāls, kas ikvienam klientam veltīs īpašu uzmanību.

Dalīties