Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Mikropigmentācijas idejas no mūsu partnera SKY BEAUTY!

Mikropigmentācijas idejas no mūsu partnera SKY BEAUTY!

UZACU MIKROPIGMENTĀCIJA

Mikropigmentācija ir veiksmīgs veids, kā panākt uzacu simetrisku un dabisku formu, kas harmoniski izcels jūsu skaistumu. Ir jāņem vērā, ka pārdomāts permanentais grims, šajā gadījumā uzacu mikropigmentācija, ļauj vizuāli padarīt sievieti jaunāku, tā kā pārmērīgi nokrāsotas tumšas uzacis, pat ar labu uzacu formu, sejai reizēm piešķir dusmīgu un neapmierinātu izteiksmi.

Nav brīnums, ka SKY BEAUTY klientes izvēlas atsevišķu matiņu iezīmēšanas tehniku starp saviem uzacu matiņiem. Tas padara uzacu formu pārdomātu un, galvenais, skaistu. Savukārt izgaismošanas tehnika zem uzacīm atsvaidzinās jūsu skatienu un jūs izskatīsities jaunāka, kā pēc laba atvaļinājuma! Uzacu mikropigmentācija tiešām dara brīnumus permanentā grima sfērā.

ACU MIKROPIGMENTĀCIJA

Laiki mainās, mainās arī permanentā grima tehnikas māksla. Paļaujoties uz modernu un augsti tehnoloģisku mikropigmentācijas aparatūru, SKY BEAUTY permanentā grima meistari spēj izveidot ap acīm vieglus ēnas efektus, kurus pirms kāda laika varēja uzzīmēt tikai profesionāli dekoratīva grima speciālisti. To tagad var lieliski izdarīt arī SKY BEAUTY meistari.

Jums ir piedāvāta iespēja izvēlēties acu līnijas krāsu mikropigmentācijas toņu paletē: pelēku, brūnu, olīvkrāsas, jūras viļņu krāsu vai pat tik neparastu krāsu kā sinepju. Jūs varat izvēlēties ēnu vai punktveidīgu iztušējumu. Ir vēl viena opcija, kā uzlabot jūsu ārieni, veicot acu mikropigmentāciju. Ja jums patīk bēšā acu zīmulis vai perlamutra spīdums, tad arī šeit mēs varam ieteikt permanento grimu. Šī mikropigmentācijas tehnika izcels jūsu acis un piešķirs romantisku perlamutra mirdzuma efektu.

LŪPU MIKROPIGMENTĀCIJA

SKY BEAUTY centrā jums ir vienreizēja iespēja ar permanentā grima palīdzību izveidot izteiksmīgu, pārdomātu un skaistu lūpu kontūru ar daļēju vai pilnīgu iztušējumu. Ja jums nepatīk spilgtas krāsas, tad mēs varam piedāvāt permanento grimu ar caurspīdīgu lūpu spīdumu. Šī mikropigmentācijas tehnika tiek dēvēta par akvareļu, jo tā ir gandrīz caurspīdīga, bez izceltas kontūras lūpu piepildīšana mierīgos un maigos krāsu toņos, piemēram, bēšā vai rozā. Jūsu lūpas iegūs veselīgu un pat kārdinošu efektu.

SKY BEAUTY ir vieta, kur strādā vislabākie permanentā grima profesionāļi visā Latvijā! SKY BEAUTY diplomu siena to pierāda! Nāciet un pārliecinieties par permanentā grima brīnumlietām paši!

Vairāk informācijas par mikropigmentāciju lasiet šeit.

Mūsu speciālisti

Dalīties