Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Metālkeramika. Protēžu izgatavošanas un uzstādīšanas īpatnības

Metālkeramika. Protēžu izgatavošanas un uzstādīšanas īpatnības

Sky Dream Clinic – tā ir zobārstniecība Rīgā, kura savā darbā izmanto tikai mūsdienīgas tehnoloģijas un materiālus. Tai skaitā – metālkeramiku, kas ļauj maksimāli estētiski novērst daļēji vai pilnīgi zaudēta zoba problēmu.

Metālkeramikas protēžu īpatnības

Profesionāli izgatavotas un uzstādītas metālkeramikas protēzes, ārēji pilnīgi neatšķiras no īstiem zobiem. Lai veiktu šo darbu, mūsu zobārsts no sākuma pārbauda dabīgo emaljas toni pēc speciālas skalas un pamatojoties uz šiem rezultātiem izvēlās keramisko masu. Pēc tam materiālu uzklāj vairākās kārtās uz metāla kronīša sagataves un noslīpē līdz ideālai ģeometrijai. Daudzslāņu konstrukcija kopā ar metāla pamatni nodrošina mākslīgā zoba izturību.

Metālkeramika bieži vien tiek izmantota, lai nostiprinātu plombētu zobu. Ja plomba ir liela, tai jānoturās balstoties uz plānajām sieniņām, kas var kļūt par zoba bojājuma iemeslu. Šajā gadījumā, uzstādītais kronītis pareizi sadalīs košļāšanas slodzi un ļaus saglabāt atlikušo zoba daļu.

Metālkeramikas tiltiņi

MetālkeramikaIzmantojot metālkeramiku, Sky Dream Clinic izgatavo ne tikai atsevišķus kronīšus, bet arī tiltiņveida protēzes, kuras ļauj uzreiz atjaunot vairākus blakus esošos zobus. Abos gadījumos, izgatavošanas process paredz ņemt vērā visas pacienta sakodiena īpatnības un nianses. Šāda pieeja nodrošina ideālu zobu rindas atjaunošanas precizitāti, kā estētiskajā plānā, tā arī no funkcionalitātes viedokļa. Košļāt produktus ar mākslīgiem zobiem ir tikpat komfortabli, kā ar dabīgajiem.

Kā metālkeramikas priekšrocība ir atzīmējamas – minimālās kontrindikācijas. Doto materiālu neizmanto paaugstināta jūtīguma gadījumos (sastopams ļoti reti), ja ir plašs zobu rindas defekts, zobu griešana naktī, kā arī mutes dobuma iekaisuma procesu gadījumos. Pēdējās problēmas gadījumā, pirms kronīša uzstādīšanas, ārsts nozīmē efektīvu ārstēšanu.

Sky Dream Clinic priekšrocības:

  • Tiek izmantota tikai augstas kvalitātes keramiskā masa un citi materiāli.
  • Plašs pakalpojumu spektrs: no zobu plates uzstādīšanas līdz implantācijai.
  • Zobārstniecība bērniem un grūtniecēm.
  • Pievilcīgas cenas.
  • Procedūras ir nesāpīgas!

Ja nepieciešama zobārstniecība Rīgā, lai pierakstītos uz pieņemšanu vai konsultāciju, zvaniet uz telefona numuru + 371 200 12 559.

Dalīties