Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Lāzera zobu balināšana – jaunas estētiskās stomatoloģijas iespējas

Lāzera zobu balināšana – jaunas estētiskās stomatoloģijas iespējas

Zobu dabiskās krāsas lāzera atjaunošanas pakalpojumi, ko šobrīd sniedz mūsu stomatoloģijas klīnika Rīgā, ir efektīvi, droši un pieejami cenas ziņā, vairumam pilsētas iedzīvotāju.

Balināšana – inovatīva procedūra estētiskās stomatoloģijas arsenālā. Šodien pacientiem, kas pierakstās izbalināt zobus, var pietikt ar vienu seansu, kura laikā zobi kļūs gaišāki par 5-8 toņiem, pateicoties lāzera katalizatora izmantošanai.

Procedūra iekļauj sevī:

  • Zobu rindas tīrīšanu izmantojot ultraskaņas iekārtas.
  • Delikātu paplašinātāju uzstādīšanu uz lūpām, kas neļautu sakļaut lūpas procedūras laikā.
  • Smaganu pārklāšanu ar aizsarggelu.
  • Uzklāšanu uz zobu rindas skābekli saturošu gelu.
  • Pēc kārtas, katra zoba emaljas apstrādāšanu ar lāzera staru.

Lāzeras stara iedarbībā gels oksidējas atbrīvojot atomāro skābekli, kura mikroskopiskās molekulas iekļūst zobu emaljas dziļajos slāņos, noņemot iegūto krāsojošo pigmentu.

Lāzera zobu balināšana – jauns vārds estētiskajā stomatoloģijā

Manipulācijas ar katru zobu aizņem aptuveni 2-3 minūtes. Parasti procedūra var ilgt no četrdesmit minūtēm līdz vienai stundai.

Apstrādājot ar lāzeru visus zobus, ārsts sāk uzklāt uz zobu rindas gelu, kurš satur fluoru augstā koncentrācijā. 

Zobu balināšanas priekšrocības un garantijas mūsu stomatoloģijā

Pacientiem, kuriem rodas jautājums – kā un kur izbalināt zobus, mēs paskaidrojam: viena no lāzera metodikas priekšrocībām ir augsts staru plūsmas blīvums, kas pastiprina balinošā skābekļa gela iedarbību.

Papildus tam, ka lāzers iedarbojas uz pigmentēto zobu emalju ātrāk un efektīvāk par fotolampu, ir arī citi argumenti par labu lēmumam izbalināt zobus ar lāzera iekārtas izmantošanu. Tehnoloģiskie riski tiek samazināti līdz minimumam, pulpas pārkaršana nav iespējama, emalja netiek bojāta.

Lāzera balināšana ir efektīva noņemot pigmentāciju, kura radusies slikta ieraduma dēļ: smēķēšanas un kafijas ļaunprātīga izmantošana, tāpat pārtikas lietošana, kura satur daudz aromatizatoru un krāsvielu.

Prognoze pēc procedūras pabeigšanas

 Speciālisti-stomatologi norāda arī citas lāzera zobu balināšanas priekšrocības:

  • Nemainās mutes dobuma PH.
  • Nepalielinās zobu un smaganu sāpīgais jūtīgums pret mehānisko iedarbību.
  • Zobu emalja netiek bojāta, bet, gluži pretēji, nostiprinās: aizsargslāņa blīvums vidēji palielinās par 40%.

Zobu rindas balināšanas procedūra ar lāzera palīdzību, kuru šobrīd nodrošina mūsu stomatoloģijas klīnika Rīgā – tas ir solis ne tikai skaistuma, bet arī veselības virzienā. Katrā atsevišķā gadījumā speciālists izvēlās lāzera iedarbības ilgumu un oksidētāja procentuālo daudzumu, orientējoties uz pacienta zobu pigmentācijas pakāpi.

Lāzera balināšanas iedarbība – maksimāli saudzējoša: zobu emalja garantēti neizžūs, audi, kuri atrodas blakus zobu rindai, nereaģēs sāpīgāk uz mehānisko iedarbību.

Pirmajās dienās pēc klīnikas apmeklējuma, pacientam vajadzētu atturēties no melnās tējas, kafijas, sarkanvīna, šokolādes lietošanas.

Stomatoloģijas klīnika Rīgā – kompleksa pieeja mutes higiēnai

Efekts, kuru var panākt lāzera procedūras laikā, saglabājas piecus gadus. Kā kontrindikācijas uz pierakstu lāzera balināšanai ir: grūtniecība un zīdīšanas periods, smaganu un mutes dobuma gļotādas slimības, zobu virsmas erozija.

Par šķērsli lāzera procedūru veikšanai var kļūt palielināta pulpa, parodontīts, plašs kariess. Mūsu stomatoloģijas klīnikā Rīgā Jums tiks sniegts ārstēšanas plāns, pēc kura pabeigšanas varēsiet balināt zobus bez vismazākā riska.

Vēl viens svarīgs aspekts, par kuru jāatceras, pierakstoties pie mums uz pieņemšanu: liels daudzums kronīšu un plombu var ietekmēt vizuālo efektu. Lāzers neiedarbojas uz mākslīgiem materiāliem. Citiem vārdiem sakot, kompleksa estētiskā zobu rindas restaurācija var ietvert plombējošā materiāla nomaiņu.

Kad efekts ir sasniegts, svarīgi ir ievērot piesardzības pasākumus – izmantot zobu pastas jūtīgiem zobiem un vidējas cietības zobu sukas no dabīgiem materiāliem; pēc iespējas – atteikties no smēķēšanas vai samazināt izsmēķēto cigarešu daudzumu. Obligāts pasākums – regulāra profesionāla zobu tīrīšana. Šo pakalpojumu tāpat sniedz mūsu stomatoloģija Rīgā.

Dalīties