Rīga:
Bērzaunes iela 7, Rīga (VEF)
+371 20012559
Mārupe:
Malduguņu iela 2, Mārupe
+371 27260101

Kas ir medicīnas tūrisms?

Kas ir medicīnas tūrisms?

Daudzi faktori negatīvi ietekmē cilvēka zobus. Nepareizs uzturs, dzīvesveids, dažādas slimības, mehāniskas ietekmes izraisa to bojāšanos. Nepareizs sakodiens, zobu izraušana izmaina cilvēka seju, padara smaidu neglītu. Lai saglabātu zobu veselību, ar ikdienas profilaksi bieži vien nepietiek, nereti nepieciešama speciālistu iejaukšanās.

Turklāt medicīnas attīstības līmenis dažādās valstīs ir atšķirīgs. Dažādās klīnikās ir atšķirīga ārstēšanas efektivitāte un zobu protezēšanas kvalitāte. Mūsdienīgākās iekārtas, augsti kvalificēti speciālisti, talantīgi stomatologi arī nav visur pieejami. Tāpēc cilvēki bieži vien izvēlas doties uz ārzemēm, lai ārstētu zobus un veiktu to protezēšanu.

Zobu nozīmi cilvēka dzīvē ir grūti pārvērtēt. Šī iemesla dēļ, pat neskatoties uz ievērojamiem ārstēšanas izdevumiem, ilgo dzīvošanu viesnīcā un tālo braukšanu, daudzi cilvēki dod priekšroku ārvalstu klīnikām, jo viņiem ir svarīgs rezultāts. Tas ir medicīnas tūrisms. Tā ir braukšana ārstēties uz citu valsti, kas paredz īslaicīgu uzturēšanos tās teritorijā.

Sky Dream Clinic – Eiropas līmeņa stomatoloģijas pakalpojumi

Šo klīniku ir ļoti iecienījuši Latvijas iedzīvotāji. To izvēlas arī kaimiņvalstu iedzīvotāji. Pateicoties augstajam medicīniskās apkalpošanas līmenim, šī klīnika piesaista Eiropas Savienības attīstīto valstu pilsoņu uzmanību.

Pie klīnikas galvenajām priekšrocībām pieskaitāmas:

  • talantīgi speciālisti-stomatologi,
  • mūsdienīgas iekārtas;
  • inovatīvas tehnoloģijas zobu ārstēšanai un protezēšanai, kuras praksē uzrāda izcilus rezultātus;
  • lieliska medicīniskā apkalpošana;
  • salīdzinoši lēta ārstēšana un protezēšana, pat ņemot vērā uzturēšanos šīs valsts teritorijā.

Klīnika sniedz pakalpojumus visu vecumu cilvēkiem. Šeit tiek nodrošināta ne tikai zobu ārstēšana, bet arī balināšana, restaurācija, zobu atjaunošana, implantu izveide un uzstādīšana. Pēc Sky Dream Clinic klīnikas apmeklējuma klients uz ilgu laiku aizmirsīs par problēmām ar zobiem, iegūs līdzenus un stiprus zobus, kā arī sniegbaltu un skaistu smaidu. Tie, kuri jau iepriekš ir apmeklējuši klīniku, jo viņiem bija radušās problēmas ar zobiem, dodas uz šejieni atkal.

Jebkurš ārzemnieks saņem pilnvērtīgu servisu un kvalitatīvu apkalpošanu, kā arī viņam tiek piemēroti dažādi atvieglojumi un atlaides.

Dalīties